Wpis z mikrobloga

@Zwyczajna2019: a jak tam wasze Konta Google? Czy piszecie same grzeczne komentarze, oglądacie właściwe filmy i odwiedzacie te strony internetowe, które powinniście odwiedzać? Jeśli nie to korporacja i jej algorytmy mogą wam zrobić papa. Tak przy okazji dodam, że Konto Google to: #sklepplay (ten z aplikacjami w waszym smartfonie z #android) oraz #youtube #gmail i wiele innych usług.
Pobierz Zwyczajna2019 - @Zwyczajna2019: a jak tam wasze Konta Google? Czy piszecie same grzec...
źródło: comment_1639329019x2Wcux9SOFcEb8BxcglpYd.jpg
  • 8
@RRybak: niektórzy ludzie na swoim Koncie Google trzymają kopie kontaktów i zdjęć ze smartfona i przy tym prowadza blogi na blogspot albo dodają filmy na YouTube. Wystarczy, że jakieś ich działanie się nie spodoba Korporacji i mogą stracić wszystko.
@Felonious_Gru: wtedy jak dostałem te wiadomości prowadziłem blogi, w tym historyczne i miałem kilka artykułów o tym jak Niemcy podczas II wojny światowej mordowali Polaków w obozach. Wszystko udokumentowane ale mogłem zamiast Niemcy pisać naziści to bym nie miał problemów. Algorytmy tak naprawdę nie potrzebują powodu. Możesz tak jak ja dostać o 5 nad ranem takiego SMS-a:
Pobierz Zwyczajna2019 - @Felonious_Gru: wtedy jak dostałem te wiadomości prowadziłem blogi, w...
źródło: comment_163932951995GDZGy5B53T3jJSsuAgqW.jpg