Wpis z mikrobloga

Mirki! Nie wiem co zrobić... Ostatnio poznałem taką dziewczynę i mega fajnie nam się ze sobą pisało. Potrafiliśmy pisać ze sobą cały dzień. Zdecydowaliśmy się spotkać. Wiadomo fajerwerków nie było, ale nie było aż takiej stypy... wydawało mi się, że było ok. Tylko, że po tym spotkaniu tak jakby zdystansowała się do mnie. Niby tłumaczy, że nie ma za dużo czasu (rzeczywiście tak jest) ale żeby nie mieć czasu przez cały dzień odpisać, kiedy wcześniej zawsze znalazła czas ¯_(ツ)_/¯ wydaje mi się, że #!$%@?łem po całemu, ale nie wiem gdzie i kiedy. Może to mój ryj XD Nie wiem co myśleć. Jak uważacie? Zapytać ją wprost czemu nie chce się już do mnie odzywać? Czy w jakiś inny sposób spytać, bo może ja sobie coś ubzdurałem. Zależy mi i #!$%@? nie wiem co robić...

#milosc #randkujzwykopem #randki #zwiazki
  • 9
  • Odpowiedz
@KoZitsuu: Zapytaj się jej o możliwy dla niej termin. A co do odpisywania, wygląda to na typową zagrywkę w przypadku, kiedy nie jesteś dla niej atrakcyjny fizycznie. A z tym pytaniem dlaczego nie odpisuje...zależy jak długo się znacie. Ale z tego co napisałeś, bywały dni kiedy pisaliście ze sobą przez cały czas, więc raczej możesz zapytać.
  • Odpowiedz
@KoZitsuu: Rozczarowała się spotkaniem. Albo twoim zachowaniem albo co bardziej prawdopodobne wyglądem.

Nie przyzna się do tego otwarcie, ma nadzieję, że się domyślisz bo mówienie takich rzeczy nie jest przyjemne.
  • Odpowiedz
  • 0
Jakby wcześniej znaliśmy się z widzenia przez dobre parę lat, ale dopiero ostatnio zaczęliśmy, że tak powiem... się poznawać i dlatego mam mętlik w głowie
  • Odpowiedz