Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#niebieskiepaski #erekcja #seks #rozowepaski

Kurczę, na prawdę mam nadzieje że po raz kolejny znajdę tutaj odpowiedź, gdyż ostatnio pomógł mi bardzo uprzejmy mirek. Sprawa na prawdę jest poważna, trochę siadła mi psychika, od razu czuje że będzie mi się w głowie kotłowało, dlatego od razu chciałbym poradzić się bardziej doświadczonych w tych sprawach. Po krótce, mam 19 lat - jedną partnerkę z którą jestem długie lata, nasz pierwszy raz był katastrofą, karabin opadał kiedy próbowałem go wrazić, oboje cali w stresie, partnerka też choćby "zacisła się", no po prostu bardzo ciężko było, ale po lekkim kombinowaniu stało się - magiczne 20 sekund minęło, nie spodziewałem sie czegoś wielkiego ale.. jestem bardzo przewrażliwiony na punkcie naszego związku, nigdy nie chce doprowadzić do sytuacji w której bedzie jej czegoś z mojej strony brakowało, dlatego od razu zacząłem kombinować, żeby takie wpadki się już nie zdarzyły, czytałem że wszystko to jest głowa. No i zamówiłem sobie większe prezerwatywy, bo pewien mirek sugerował że zbyt ciasne mogą też wzbudzać tego typu problem, do tego dwie paczuszki sildenafilu 50mg. Na drugi raz się przygotowałem, wziąłem niecałe pół tabletki, liczmy 20mg i nie było żadnych problemów, trwało to z 20 minut i okej, ale chciałem po prostu udoskonalić to, ćwiczyłem mięśnie kegla co pozwoliło na odbycie stosunków ponad godzinnych, raz czy dwa - a tak to normalnie po 30-40 minut, byłem zadowolony jak najbardziej. Ostatni miesiąc nie uprawialiśmy seksu w ogóle, ze względu na to że w ogóle się nie widywaliśmy przez kwarantanny itp, dzisiaj nas wzięło, był to nasz 6-7 stosunek i jak przed każdym brałem sildenafil, to tutaj go nie wziąłem i po prostu jak przyszło co do czego, po długiej grze wstępnej zwiędł, podczas próby odnlezienia magicznej dziurki.. ostatni miesiąc był dla mnie miesiącem olbrzymiego stresu związanego z życiem prywatnym, bez przerwy non stop w stresie, jednakże podczas naszych spotkań głowę mam chłodniutką, zapominam o wszystkim.. więc nie wiem, czy może miałem w głowie to że nie wziąłem kawałka tabletki i dlatego czułem się niepewnie? Czy może to przez ten stres? Może przez braki w diecie, albo przez brak ruchu? (Wcześniej też się nie ruszałem, nie ćwiczyłem).. boje się że jestem młody a nie potrafię bez leku funkcjonować, po dzisiejszej wpadce na prawdę było mi tak głupio, czułem się jak największy przegryw.. tym bardziej że nigdy nie widziałem aż takiej ochoty z mojej jak i jej strony i mam wrażenie że po prostu zawiodłem - w tym wieku mieć problemy z męskością.. no nie ukrywam że czuje się bardzo wybrakowany, tyle dobrze że nieźle operuję językiem i tym doprowadziłem do szaleństwa, ale.. no właśnie ale.. odebrało mi to w mojej głowie męskości i po prostu nie wiem co jest tego przyczyną.. nie piję alkoholu, nie palę, nie wiem na prawdę co zrobić, aktualnie jestem #!$%@? psychicznie :/

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61b56e101a841e000b7dc8c5
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania za bardzo obawiasz się wpdaki "Twojej męskości" i raczej stąd wynikają problemy. Kiedy jest to raz 50 czy kolejne, to się nie zastanawiasz jak to wyjdzie, po prostu rozbierasz się i ogień. Takich tabletek szczególnie w młodym wieku też nie polecam, przyzwyczajasz organizm że bez nich ani rusz, głową swoją drogą. Szczególnie że one obciążają układ krążeniowy, a obecnie udary zdarzają się nawet 30 latkom- częściej trenuj z różową i będzie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: Glowa. Za bardzo sie przejmujesz tym ze powiniennes dac rade. Poza tym z tego co piszesz o "poszukiwaniu dziurki" to wydaje mi sie ze problem moze tez lezec po stronie partnerki i pozycji. Oraz tego co tak naprawde Cie pobudza.
@AnonimoweMirkoWyznania: Tak się właśnie żyje w kaczystanie. Kobieta nie może się dostać do ginekologa, ale każdy gówniarz bierze wiagrę co dzień z rana "bo to pomoże".

Każdy facet zaczynał od tragicznego dymania, a potem się wyrabiał...a teraz gnojki biorą sildenafil przed wyjściem do szkoły i wielkie zdziwienie że jak odstawią to trzeba #!$%@? w klepki złożyć, żeby coś działało.

Rada numer 1 - odstaw to gówno. To powinien być LEK NA
OP: @cacum3: @hurin: @zrobie_tu_porzadek_: @Niedobry: @wojtoon:
Czyli po prostu odstawić ten sildenafil, nie bedzie żadnych skutków ubocznych po tych paru tabletkach? Wziąłem łącznie może ze 3 tabletki 50mg, jedną co została po prostu zutylizuje. Troszkę mnie uspokoiliście, dziękuje za zrozumienie i normalne podejście do tematu. Mam jeszcze pytanie odnośnie masturbacji, jak wpływa zbyt częsta lub zbyt rzadka? Próbowałem znaleźć coś na ten temat i jedni mówią