Wpis z mikrobloga

#magnaciiczarodzieje
Film mocno przeciętny. VFX w miarę dopracowane. Scenariusz bez polotu. Film jest momentami zabawny, ale ogólnie to jest słabo. Niemniej jednak jak na pierwszy film to ok. Widać, że Bartek Kieczeń się przykładał, ale wyszło jak wyszło.
  • 4
  • Odpowiedz
  • 23
@bartosz325 toć ten film od początku miał być kiczowaty xD jestem pewien że nikt tam nie traktował tego poważnie a największą frajdę sprawiła sama gra
  • Odpowiedz
@Karhun: To jest po prostu słaby film i tyle. Bo można iść w kiczowatość tak jak np. Walaszek i to się bardzo dobrze ogląda. Tutaj dobre były tylko momenty. Naturalnie nie hejtuję, bo powtórzę się, ale dobrze że w ogóle doprowadzili ten projekt do końca.
  • Odpowiedz
@bartosz325: Ja mam teorię, że lata temu zostały nakręcone sceny i to nie wszystkie tak jak wstępnie planowali. Później dzięki Stachu Jonesowi film otrzymał mega fame i wszyscy zaczęli oczekiwać premiery. Twórcy zdecydowali się w końcu wydać film sklejając do kupy to co już zostało nakręcone i dlatego efekt jest taki, a nie inny.
Ja osobiście wolałbym, by film nigdy nie wyszedł, bo jednak rozczarował trochę...
  • Odpowiedz