Wpis z mikrobloga

Hej, cześć i czołem! Razem z @Syarho zapraszamy wszystkich na prawdopodobnie najbardziej miodowe i słodkie #rozdajo w historii wykopu!
Razem postanowiliśmy zorganizować akcję i wybrać wśród plusujących jedną szczęśliwą osobę, której jeszcze przed świętami sprezentujemy taki oto zestaw jak poniżej na zdjęciu!

1. Słoiczek miodu z cytryną i imbirem od @Syarho - świetny dodatek do herbaty, wina lub do podskubania samemu jak nikt nie patrzy. Jego zapach i smak idealnie wprowadza w świąteczny przytulny klimat, odcinając nas od problemów świata otaczającego - tworząc istne hygge!
2. W momencie popijania miodku, możecie cieszyć się również drugiem elementem, czyli naszyjnikiem miodowym w kształcie żołędzia wykonywanym przeze mnie! Jeżeli jeszcze nie macie pomysłu na nieoklepany prezent, będzie to najlepsza szansa na zaskoczenie bliskiej wam osoby, lub też na sprawienie przyjemności samemu/samej sobie!

Zasady są proste - w poniedziałek ok. godziny 18 wybieramy jedną osobę za pomocą #mirkolos do której powędruje taki zestaw (przesyłka po naszej stronie).

A jeżeli ktoś nie chce czekać i chciałby zaopatrzyć się w któryś z elementów tego zestawu od razu, zapraszamy:
Po miody do @Syarho na PW (dostępne różne smaki - z malinami, z truskawkami, z pomarańczą, z żurawiną, z kakao, z miętą, z cytryną i imbirem, z czarną porzeczką, z aronią, z rokitnikiem)
Po naszyjniki do @Mowi na PW lub na moje Etsy (gdzie są również inne modele) https://www.etsy.com/pl/shop/CrystalOakCrafts

Powodzenia wszystkim!
#pszczelarstwo #miod #jesien #herbata #handmade #zadarmo #diy #rekodzielo #crystaloakcrafts #instagram #etsy
Mowi - Hej, cześć i czołem! Razem z @Syarho zapraszamy wszystkich na prawdopodobnie n...

źródło: comment_16392174664bS2NLomQ078ksFJoYPIea.jpg

Pobierz
  • 1