Wpis z mikrobloga

@rales: Bo w slavic people się wchodzi od razu do "salonu" :D a jeszcze pare lat i trzeba będzie przejść po łóżku w apartamencie żeby dojść do łazienko-kuchnio-pokoju dziecięcego ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz
  • 401
@rales:
Ściąganie butów we wschodniej Azji - jakie wspaniałe kultywowanie tradycji!
Ściąganie butów w Europie środkowej - co za zaściankowość, na mopa was nie stać?
  • Odpowiedz
@rales raportuję z norwegii. Tutaj o wiele bardziej wymusza się zdjemowanie butów niż w Polsce. My lubimy po prostu się przechwalać takimi cechami jakby były exclusive dla nas a tak naprawdę wystarczy chociaż lekka ciekawość świata i okazuje się jak bardzo ludzie są do siebie podobni niezależnie od narodowości
  • Odpowiedz
@Recydywa: no właśnie, bo w takiej Norwegii i Polsce jest jesień, błoto, śnieg, pożoga, #!$%@?, zniszczenie. Na jakiejś Florydzie to można sobie w japonkach śmigać cały rok i chodzić w butach po domu.
  • Odpowiedz
@Tymajster tak. Chodzić po obszczanych, zarzucanych chodnikach, a później w japoneczkach śmigać po kuchni. Yummy. Możnaby jeść z podłogi xD


@Under4est: Idzmy dalej - siadac w autobusach, tramwajach, poczekalniach czy w miejscach publicznych, a potem tymi samymi portkami usiasc na kanapie, a potem w pizamie lub gorzej - pojsc spac na tej kanapie. Ja wiem, ze to traci juz psychoza, ale ja po przysciu do domu od razu wskakuje
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
@bacanahali: No ja to samo, ale nawet nie bostrasznezarazki tylko to kwestia mojego komfortu. Przebranie się w domowe dresy to oficjalne zakończenie dnia pracy/załatwień i otwarcie domowego odpoczynku
  • Odpowiedz