Wpis z mikrobloga

@mogadishu: regulamin akcji czytałem ostatni raz bodaj 2 lata temu
to chyba dość nowy zapis, gdzie w końcu wiadomo ile trzeba naklikać

co do tego co piszesz to jak najbardziej logiczne i zrozumiałe (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
@mogadishu: p---------e. Schroniska mają coraz więcej hajsu z miasta, u mnie w mieście była taka mini zbiórka, zawieźli towar i ? A k---a, karma nie ta, koce k---a z lekka dziurką to już nie może być i ogólnie sapanie do wszystkiego i wszystkich.
  • Odpowiedz
@Drezv: te wszystkie marketowe karmy to mają ok 90 procent zboża, a mięso to wszystkie inne to odpady, najgorsze gow... Lepiej kupić worek zboża od rolnika i trochę mięsa w mięsnym, wyjdzie taniej, niż te wszystkie karmy, co nie powinno to się nazywać karmą.sa jeszcze droższe karmy, tutaj skład jest o wiele lepszy.
  • Odpowiedz
@Drezv: A ja znam chłopa co jarał całe życie i raka nie dostał, co to za z d--y argument. Marketowe karmy typu jakieś pedigree czy inne chapi nie są zdrowe i tyle, nie ma co z tym dyskutować.
  • Odpowiedz
@Drezv: schroniska, a szczególnie te w dużych miastach to jedno wielkie naciągactwo. Miliony zbiórek, żebranie i granie na emocjach. A potem przychodzisz po psa czy kota i żądają wywiadów, rekrutacji, spotkań, umów, deklaracji - tylko po to aby utrudnić proces i dalej móc żalić się na przepełnienie i trudne warunki bytowania zwierzaków.

Żeby tylko nie być zbyt stronniczym dodam, iż są od tej reguły wyjątki, ale niestety bardzo rzadkie i
  • Odpowiedz