Wpis z mikrobloga

Jeśli myślicie, że widzieliście już w tym roku w #pokapake paczuchę idealną, to myślicie tak tylko dlatego, że nie widzieliście jeszcze paki przygotowanej przez @Bekovsky!
To był mój pierwszy raz w Wykopace, więc w opisie zażartowałam, że na moim Nadawcy ciąży wielka odpowiedzialność, bo pierwszą pakę zapamiętam do końca życia.
I zapamiętam ją na pewno, bo mój Mirkołaj zrobił coś niesamowitego!

Poza paśnikiem dla kitku widocznym na zdjęciu, w kartonie znajdowały się przepięknie zapakowane upominki, a każdy z nich posiadał etykietę z podpowiedzią, co kryje się w środku. Najpierw zabrałam się za oczywiście za czytanie listu, ale zgodnie z sugestią zawartą na pierwszej stronie, odłożyłam go i w pierwszej kolejności odpakowałam paczuszki:

Coś tylko dla niegrzecznych szkieletów >:<
Oczywiście wahałam się, czy w ogóle otwierać tę paczkę, bo najgrzeczniejszym szkieletem w tym lokalu jestem ja, ale przełamałam się i było warto - w środku znalazłam prawdziwy przysmak Ślązaka, czarne złoto. Jeszcze nie wiem czy go schrupię, czy poczekam, aż zamieni się w diamenty. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Powrót do przeszłości
Zgłaszając się do #wykopaka napisałam, że jako dziecko marzyłam o tym, żeby zostać paleontologiem. I co dostałam od @Bekovsky? Prywatne wykopaliska! Rano zamierzam ubrać mój cosplay Alana Granta, wybrać się na ekspedycję i odkryć, jaki szkielet kryje się w tym niezbadanym kawałku ziemi. To będzie niesamowita, ekscytująca przygoda. ()

Do kolekcji =D
Jednym z moich ulubionych seriali ever jest Parks and Recreation (a w jakimś śmiesznym modnym psychoteście wyszło mi kiedyś, że w 82% przypominam April Ludgate), więc @Bekovsky postanowił zasilić moją kolekcję Funko o April, a raczej jej alter-ego, czyli Janet Snakehole. Już stoi (pełna energii i optymizmu) na półce obok Rona Swansona! Teraz z niebieskim musimy upolować dla niej Andy’ego, żeby nie była samotna. ( ʖ̯)

Coś wyjątkowego
Czyli broszka w kształcie motyla! Moim życiowym celem jest zebranie przynajmniej 365 broszek/przypinek na różne okazje, żeby każdego dnia w roku móc nosić inną. @Bekovsky postawił na motylka, który jest powiązany z innym moim kolekcjonerskim zainteresowaniem, czyli motylami w ramkach. Brocha jest subtelna i zwyczajnie przepiękna, będzie noszona i na pewno zajmuje wysokie miejsce w moich zbiorach ze względu na ogromną wartość sentymentalną! (◡)

**Coś ciepłego i podwójnie zapakowanego żeby nie je*ło sianem =)
Czyli przedmiot niezbędny każdemu zmarzluchowi - termofor. I to w puszystym pokrowcu przypominającym moje puszyste kitku, które osobiście zdążyło już sprawdzić poziom puszystości (WYSOKI)! Strzał w 10, będzie grzane i to nie tylko zimą!

Coś ciekawego**
Czyli książka Pochwała cienia Jun'ichirō Tanizakiego. Za moich czasów na studiach obowiązkową lekturą były Tajemna historia pana Musashiego oraz Dziennik szalonego starca, które bardzo mi się podobały, więc nie mogę się doczekać, aż przeczytam i tę i nadrobię braki. Tym bardziej, że uzasadnienie dlaczego akurat ta książka trafiła do paki, było bardzo trafne! ʕʔ

Do picia
Kubek dla przyszłego grafika z memicznym hasłem przewodnim: grafika to moja pasja. To kierunek, w którym chcę popchnąć moje życie i mam nadzieję, że w przyszłości będę tworzyć takie arcydzieła jak grafika widoczna na tym cudownym kubku. Poranna kawusia sączona z tego wybornego kubka stanie się stałym rytuałem. ( ͡ ͜ʖ ͡)

Coś kradzionego & coś autorskiego
Kradziona okazała się reprodukcja mojej kiczowatej tapety z kitku, a autorska - ta piękna hybrydowa cenzopapa łącząca szkieletory z papieżem Polakiem gustowną rymowanką:

To Natalia hybrydowa

szkieletowo-papierzowa


Muszę wymyślić dla niej jakieś honorowe miejsce, bo takie złoto nie może pozostać niezauważone. XD Mąż uznał, że w przyszłości ta cenzo ozdobi biurko w moim gabinecie (a ja myślę, że ma rację ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:) .

Poza tym w pace oczywiście znalazły się cukierasy, coś słodkiego v2, i coś słodkiego 3 i 4, które już zostały zaanektowane przez największego żarłoka w tym lokalu.
Gemma gemmarum paki był oczywiście długaśny, ciepły list, przy którym mocno się uśmiałam i wzruszyłam. ()

Podsumowując, nie mogłam trafić na lepszego Mirkołaja, który przez cały czas oczekiwania na pakę budował atmosferę fantastycznymi wiadomościami anonimowymi i którego tożsamości do samego końca się nie domyślałam! ʕʔ Jeśli będziecie w przyszłości bawić się w #wykopaka, z całego serca życzę Wam, żebyście trafili na @Bekovsky, który jest fantastycznym, ciepłym Mirkiem i który w stworzenie tej paczuchy włożył naprawdę całe serducho, osiągając mistrzowski poziom personalizacji. Dziękuję i do zobaczenia w przyszłorocznej #wykopaka! ()
Pobierz wysuszonyszkieletkostny_czlowieka - Jeśli myślicie, że widzieliście już w tym roku w ...
źródło: comment_1639170917kFVKL7iG69VeWi7HkHSpPF.jpg
  • 16