Wpis z mikrobloga

konto usunięte via otwarty_wykop_mobilny_v2
  • 25
@henen: haha folia 54zl + 54zl etui i naklejenie... Razem 143zl trzeba być ciotom totalnom żeby tyle kasy wydawać jednocześnie kupować córce prezent za skromne 30zl
  • Odpowiedz
@henen: Czyli tel kosztuje normalną cenę a folia xDDD CZY JA DOBRZE WIDZĘ ŻE ON ZA FOLIE NA GÓWNOZEGAREK DAŁ 53 zł ? XDDDDDDDDDDDDDDDD Ja do swojego garmina instinct dałem 10 zł za 3 folie xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Jak sie w czokejce chodzi w zimie, żebra na rękawice i szalik to akat główka nie myśli tylko dupa
  • Odpowiedz
@SamotnyFapino: znając Tigera pewnie przepłacił i za te 53 dostał taką folię jaką da się kupić za 10zł, ale prawdą jest że dobra folia/szkło hartowane jest znacznie lepsze od tych najtańszych za 10zł. Nie niszczy się tak szybko, ma mniejszy wpływ na obraz i mniej wpływa na responsywność dotyku. Kiedyś jak próbowałem na tym oszczędzać to musiałem zmieniać co 2-3 miesiące bo szkła pękały, folie potrafiły zacząć odchodzić albo żółkły
  • Odpowiedz
@henen akat jeszcze nie widziałem, żeby ktoś brał hajs za naklejenie folii jeśli się kupuje w punkcie, no ale z drugiej strony jakbym zobaczył, że klientem jest DLR, to z pewnością wprowadzilbym taka płatna usługę na kilka minut ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@henen: Pracowałem w Neonecie. Wygląda tam to tak, że kupujesz folie za cięższy piniondz (chyba z 5 dych) do tego naklejenie 35zł. Z tym że jak serwisant naklejał masz gwarancję i w przypadku jej uszkodzenia (choćby najmniejszej pierdoły) wchodzisz sobie z folią na ekranie, paragonem i wymieniają ci od ręki za free ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz