Wpis z mikrobloga

Jeśli wpłatomat wchłonął mi prawie 3000zł


To jest to materiał na #afera czy nie?

Była prawie północ, miałem kilka skutecznych wpłat po 40 banknotów 100zł, i na ostatnią wpłatę prawie całą sumę mi pochłonęło, tj wzięło, zaczęło liczyć po czym wypluło 11 banknotów i wyświetlił się komunikat że awaria

Dodam że konsultant #pkobp powiedział że podliczą pieniądze i wtedy potwierdzą moje roszczenie i żeby w ogóle się nie martwić... Tyle że ja się martwię bo gdybym nie liczył pieniędzy przed włożeniem do wpłatomatu to bym teraz był stratny o jakąś nieokreśloną kwotę, poza tym co jeśli tego dnia kilka osób zgłosiło problem i na przykład każdy zawyżył swoje roszczenie, nawet nieświadomie, o 100-500zł to co wtedy- średnią ważoną wyciągają?

A hit byłby jakby rano jakiś dzieciak tudzież babcia jakaś wypłacaliby sobie jakąś minimalną sumę pieniędzy, np 20zł, a bankomat wypluł by im oprócz ich 20zł dodatkowo moje 3k - wtedy po podliczeniu bankomatu wyszłoby że moje "roszczenie" jest bezzasadne (°°

Bankomat obok drzwi wejściowych do PKO BP a takie cyrki że nie wiem.

Powinienem iść na #policja z tym problemem?

#bankowosc #bankomat #pieniadze #pomocy #ostroleka #niebieskiepaski #przegryw #zalesie #depresja
smutny_login - Jeśli wpłatomat wchłonął mi prawie 3000zł
SPOILER
To jest to materia...

źródło: comment_1639132953evUnATP7xW6KcnhnQ9uMZr.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@smutny_login a może posłuchać konsultanta i wyluzować? Nie pomyślałeś? Bankomat ma kamerę. Sprawdzą czy Twoja wersja zgadza się z tym co mówisz. Bankomat na pewno ma systemy monitorujące i nawet jak coś się zdupiło, to na pewno wie co ile i jakich pieniędzy w nim było, i to też jest do sprawdzenia. Wyluzuj.
  • Odpowiedz
gdybym nie liczył pieniędzy przed włożeniem do wpłatomatu


@smutny_login Przecież przed włożeniem kasy trzeba przeliczyć i zadeklarować ile wkładasz. Ciekawe co by było jakbyś włożył inną kwotę niż deklarowana i byłaby awaria lub złożył reklamację na inną kwotę i nie dałoby się odczytać z bankomatu kwoty deklarowanej. Co do kilku osób i awarii lub wyplucia tej kasy komuś innemu - nie mam pojęcia co by było.
  • Odpowiedz