Wpis z mikrobloga

Kret europejski – gatunek owadożernego ssaka z rodziny kretowatych, zaliczanej do rzędu ryjówkokształtnych, zwyczajowo nazywany kretem. Masa walcowatego ciała do 120 g, długość ciała do 17–20 cm. Pysk o ryjkowatym kształcie, zaopatrzony w 44 zęby. Oczy uwstecznione.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Kret_europejski
#raportzpanstwasrodka
Pobierz ziolowytomek - Kret europejski – gatunek owadożernego ssaka z rodziny kretowatych, za...
źródło: comment_1639093837C4ha9nRC8P9dl91pYUWPxq.jpg
  • 17
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@grubas_ulany: sef patronów chyba niezadowolony i pewnie osobiście nadzoruje operację 'zasłona dymna'. Zwykle dodawał jakieś story z rana

Może strzał z tyłka, ale ty też masz jakieś azjatyckie godziny aktywności. Bez bycia stroną w sprawie lub bez hajsu tyle byś tutaj nie cisnął xD

Kreta nie ujawnię. Dla sprawy nic to nie zmieni, mogę tylko pomóc tym przy awokado (czego nie chcę) lub stracić źródło przecieków

Pisałem wielokrotnie, ale skoro liczycie,
Pobierz Spearo - @grubas_ulany: sef patronów chyba niezadowolony i pewnie osobiście nadzoruje...
źródło: comment_1639111364PNtyxQC3UMliTIqCD12vmL.jpg
@Spearo:

Może strzał z tyłka, ale ty też masz jakieś azjatyckie godziny aktywności. Bez bycia stroną w sprawie lub bez hajsu tyle byś tutaj nie cisnął xD


Hehe, przestań już ćpać te grzyby i wszystko co tam lubisz bo styki ci się palą. Jsstem tu na tagu już od wielu miesięcy i żadyn powtarzam żadyn grzybiarz nie będzie mi mówił kiedy mam odpisywać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@grubas_ulany: nie porównuję się do ogółu¯\_(ツ)_/¯

Próbuj dalej wciskać mi coś, czego nie powiedziałem

Możesz wrzucić komentarz, w odpowiedzi na który napisałem, że mógł być motywowany np. frustracją przez pracę w Amazon?( ͡º ͜ʖ͡º)

Czy mądrzejsze o tym nie wspomnieć?

Nie jestem lepszy od nikogo, za wyjątkiem fletów bez krzty przyzwoitości, którzy manipulują lub bezpodstawnie obrażają

Sam oceń, czy zaliczasz się do tej grupy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@grubas_ulany: nudny jesteś z tymi projekcjami. Powiedz szefowi, żeby wymyślił coś nowego

Za chwilę dostaniesz pożywkę do zabawy. A potem to ja się pobawię( ͡ ͜ʖ ͡)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ch_2: jakie 'chyba, że to ściema'? XD

Wrzuciłem nagranie, jak Miszce przed 6 rano wywaliło ciśnienie

Jeśli coś znów pokasowali, to napisz na priv o dostaniesz surowe materiały
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ch_2: to nie kwestia kochonez. Nie pozwolę sobie na szarganie reputacji tym, że jakiś obibok będzie rozpowiadał, że jestem jego kolegą i gramy do 1 bramki

No i zwyczajnie brzydzą mnie leniuchy