Wpis z mikrobloga

Hej, zastanawiam się nad słuchawkami bezprzewodowymi, mam budżet do 1k.
Na ten moment używałem (może się przyda w ocenie co by mi podpasowało :)):
- Shure SRH840 - dobrze wspominam, niestety pękł pająk
- Sony MDR-XB700 - trafiły do mnie 'przypadkowo', ale zdecydowanie za dużo basu, leżą w szafie aktualnie
- Audio-Technica ATH-MSR7 - słuchawki których aktualnie używam i chyba najbardziej mi pasują, mam wrażenie, że grają naturalnie, nic się nie wybija, może czasami przy dnb brakuje mi odrobinkę basu, ale z tej trójki najmniej mi męczą słuch i na dłuższą metę wydają się najprzyjemniejsze

Słuchawki będą wykorzystywane codziennie do pracy i muzyki, więc dobrze byłoby gdyby były wygodne. Użytek to dom, więc ANC nie musi być idealne (wykorzystam je parę razy w roku do podróży samolotem, ale nigdy na mieście - od tego mam Freebudsy 4).

Propozycje: Fidelio L3 (chyba faworyt), WH-1000MX3/MX4 (pałąk mnie odstrasza - PTSD po Shure), Shure Aonic 50, Dali IO4 (o nich nie wiem za dużo, ale mam kolumny stereo od Dali i bardzo je cenie, więc może słuchawki też gites)

#sluchawki #sluchawkibezprzewodowe
  • 1
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@tehi: MX3 uzywam od paru lat i w sumie tez w zaciszu domowym. Ja nosze okulary. Soniacze to jedyne sluchawki gdzie po kilku godzinach ich noszenia okulary nie wbijaja mi sie w skron( ͡° ͜ʖ ͡°) Accu trzyma bardzo dlugo, dzwiek nic dodac i ujac. Skocz do jakiegos mediamarkt czy jak to sie nazywa i poprobuj, posluchaj.