Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki czy ja jestem normalny, pracuje sobie jako prawnik, tak to nawet nie wiem co robię w życiu pisze sobie jakieś wnioski, odwołania itp. kasa jest nawet za dużo stąd rozpieprzam ją na jakieś głupoty w stylu klocki lego, których nawet nie chce mi się ułożyć, panny nie mam ale jest #tinder i laski same lecą, nawet niektóre chcą żeby im pozwy rozwodowe napisać. Drugi rok epidemii pracuje zdalnie i chyba zaczyna mi odwalać, mam kuzyna młodszego o 12 lat, ma 21 lat codziennie zapieprza do kołchozu przy taśmie za 3000 zł miesięcznie i zaczynam mu zazdrościć tego życia, że codziennie ma kontakt z ludzmi, jakąś motywacje do wyjścia z domu o 5 rano gdzie ja budzę się o 9 . Co ta epidemia zrobiła to już sam nie wiem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61b20d6b1a841e000b7d94fa
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mordo, kurde , mas wolny zawód , masz kasę , laski na cb lecą!!!
Tobie brakuje celu w życiu!

Nie mas jakiegoś marzenia z dzieciństwa? Nie wiem, zostać pilotem, kupić se pociąg, odwiedzić Chiny, otworzyć restauracje?

Jak pracujesz zdalnie to leć na Karaiby/Afryki,/gdziekolwiek i zgarniak kasę stamtąd
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Może to mocno oklepane ale poszukaj sobie jakiegoś hobby które wymusi na Tobie wyjście z domu chociaż teraz zima to troche ogranicza.

Jeżeli na tinder nie szukasz tylko tiririri pararara to usuń z opisu, ze jesteś prawnikiem a szansa wtedy będzie wieksza na znalezienie normalnej kobiety.
  • Odpowiedz
@dexter-morgan: No właśnie prawnik nic nie znaczy bo to po prostu osoba po studiach prawniczych, przynajmniej tak to powinno być rozumiane ale tinderówy lubiły sobie pisać prawnik już na pierwszym roku studiów XD

Realnie to duzo zalezy od tego co robisz po studiach prawniczych bo założe się że rozbieżność może być od prawie że minimalnej do pewnie dziesiątek tysięcy miesięcznie.
  • Odpowiedz
@dexter-morgan: Jak nie zrobisz aplikacji to robisz co najwyżej jako pomocnik sędziego, jak zrobisz aplikacje to zależy jeszcze jakie zrobisż + czy pracujesz dla kogoś, korpo czy na własny rachunek. Tak jak powiedziałem przedział może być ogromny szczególnie jeśli nie zrobiłeś aplikacji albo nie chce Ci sie rozwijać w tym kierunku po studiach
  • Odpowiedz
@dexter-morgan: Adwokaci w dzisiejszych czasach nie zarabiają dużo jak to się przyjęło w przekonaniu społecznym. Dużo zarabiają jedynie prawnicy którzy prowadzą własną kancelarię. Kiedyś sprawdzałem, to asystent prawnika może zarabiać nawet jedynie ciut więcej od najniższej krajowej na początku.
  • Odpowiedz