Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@asd1asd: ogólnie sytuacja jest odwrotna. Ja wystawiłem opinie fryzjerowi i to on ja usunął chyba. Zastanawiam się czy tak się da bo jeżeli tak, to bez sensu
@Powuyo: sam prowadzę wizytówkę i nie mam możliwości usunięcia opinii użytkowników. Można je jedynie 'oflagować', żeby jakiś moderator sprawdził, czy nie narusza regulaminu. Wtedy jak zostanie usunięta, to u ciebie też znika.

Problem jest powszechny, a Google chyba nic z tym nie robi. Opinia jest wystawiona, ale nie pojawia się na wizytówce firmy. Czasem pomaga usunięcie i ponowne dodanie opinii. Ewentualnie jakiś algorytm o tym decyduje.
@Powuyo no ja podobnie pisałem o jedne z firm z nowego Sącza naprawiającej telefony. Napisałam ładnie opisująca opinie podparłem ja zdjęciem i od czerwca tego roku jej nie widać. Mam 4 poziom przewodnika.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Marcymon: No ja też mam jakiegoś lokalnego przewodnika czy inne coś. I jeszcze dostałem e-maila że super opinie napisałem i że takie opinie są dla nich ważne.

Gdyby ktoś jeszcze korzystał z usług Grizzly Barber Gorzow i też chciał się dopisać z opinia to zachęcam