Wpis z mikrobloga

Jakże zacna widownia Olgierda - rudy to jest zboczeniec! Spędził noc z majorem! Gej! Gej!


@Kartofle_miesne: Jest trochę różnicy między pisaniu w necie że ktoś dobrze wygląda, a spędzeniem nocy w hotelu, po pijaku, w samych gaciach, ze swoim ukochanym narkomanem
@Rododendronborodo: Czy na trzeźwo czy nie to wydaje mi się że chłop chłopu nie powinien mówić że jest ładny, przystojny czy że dobrze wygląda. Mnie osobiście trudno jest określić męskie wdzięki na takie czy inne z faktu że zwyczajnie za chłopami się nie oglądam. Ja rozumiem że mamy XXI wiek, homo jest teraz modne ale zwyczajnie nie moje buty. I Łukasz też spożywał olkohola z tym samym narkomanem, poszli sobie do
@Kartofle_miesne: Powiedzieć znajomemu że przystojnie wygląda gdy np. zmienił fryzurę lub że dobrze wygląda bo się dobrze ubrał nie jest niczym dziwnym. Ale wchodzenie w tyłek obcemu typowo i pisanie o nim że jest "Gigachadem" nie jest normalnym zachowaniem.
@AmigaOS: Niech będzie. Ale zastanawia mnie jak bardzo ludzie którzy jakoś bezpośrednio nie śledzą ścieku jakim jest Szkolna zdziwieni są jak ktoś np wygląda. Z dwa miesiące jak morda Wójcika latała na Wykopie, Kosno wrzucał jego ryjec wielokrotnie i dopiero jak on sam swoją mordkę wrzucił to 90% osób widzi go pierwszy raz na jego kanale.