Wpis z mikrobloga

A costa to nie franczyza? Może zależy od właściciela

@Dolan: Każda franczyza ma odgórne zasady jak np. żabka, McDonald itd.

a- czyli robią to bo są w globalnym spisku, tak?

@To_ja_moze_pozamiatam: nie wiem dlaczego to robią i jaki widzą w tym interes. Najzwyczajniej w świecie nie podoba mi się segregacja ludzi ze względu na płeć/kolor skóry/wyznanie/zaszczepienie na covid.
@Walus002 no to odrzucasz moja hipotezę ale sam nie masz lepszego pomysłu. Może podstaw się w ich sytuacji gdzie covid (kwarantanna albo złe samopoczucie) nagle wycina ci pół zespołu. Możesz albo nikogo nie wpuszczać (bez sensu), nie wpuszczać niezaszczepionych (jeszcze większą afera by była) albo tylko sprzedawać im kawę na wynos...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@To_ja_moze_pozamiatam: jakoś sklepy handlowe nie mają tego problemu. Wchodzą wszyscy z maseczkami bez, z certyfikatem i bez.
Tylko Costa stwierdziła że będzie "lepsza".
A segregacja ludzi jest zła od początku do końca i już byli tacy którzy twierdzili, że to dla dobra ogółu. Na szczęście czasy słusznie minione.
No i już chyba wszyscy wiedzą, że certyfikat =/= ochrona przed zarażeniem/przenoszeniem. Jest to bez sensu i mam z tym duży problem.
@Walus002 nie wiem czemu market y robią inaczej- ich sprawa. Może to kwestia np. Przestrzeni. To, że szczepienie nie działa to tylko twoja teza- widoczne właściciel myśli inaczej albo się nie zna i robi zgodnie z oficjalną narracją na wszelki wypadek. Chcę tylko pokazać, że BYĆMOŻE niepotrzebnie jest tu dorabiana teoria, padają wielkie słowa a powód może być prosty i uzasadniony. I moje uzasadnienie jest chyba bardziej prawdopodobne niż udział costy w