Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Dobra Mirki, Mirosławy i Mirabelki mam tego dosyć - mieszkam niestety w tzw.wielkiej płycie i naprawdę nie jestem człowiekiem który narzeka na to, że słychać sąsiadów i nie przeszkadza mi to, że zaraz dziennie sąsiad nademną kłóci się z żoną czy #!$%@?ą się, ale #!$%@? już z tym debilem nie wytrzymuję od kiedy tu mieszkam (jakieś 8 miesięcy) ten psychopata jakieś 90% dni wali #!$%@? #!$%@? młotkiem ja nie wiem czy on jakiś niepoczytalny jest czy zamurowuje żone z dzieciakiem, ale ja pracuję zdalnie i to od popołudnia do godzin nocnych więc #!$%@? CODZIENNIE budzę się w akompaniamencie #!$%@? młotkiem czy wiertarką od 8 rano i jestem niewyspany. Co można z tym zrobić pytam tak o te "legalne sposoby" jak i #!$%@? debila wysyłając mu meble z ikei nieopłacony codziennie, cokolwiek byleby #!$%@? przestał ;--;
Uprzedzam, że wszystkie śmieszne komentarze "he he wyprowadź się kup sobie własne mieszkanie biedaku :--D" jestem w wieku studenckim chciałbym mieć taką możliwość i elastyczność w wybieraniu sobie miejsca zamieszkania ale jeszcze mnie niestety nie stać na wille :-c

#kiciochpyta #mieszkanie #patologiazewsi
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dran2: Tak, odpowiedział, że to jego sprawa xD Ja nie lubię wchodzić w konflikty z ludźmi z góry mówię, że tak ja jak i współlokatorka normalnie go poprosiliśmy, moje domniemania są, że prowadzi tam po prostu JDG związaną z meblami czy czymś bo ma pod tym adresem firme zarejestrowaną
@MiesnaPanda333: to się da tak? []

swoją drogą gdy mieszkałem za studenta w bloku, to na pewnego #!$%@? z góry miałem tylko 1 sposób: ciulanie młotkiem po rurach punkt 6:01 i przed 22:00

ale jak raz mnie wkrwił do białości, to gdy #!$%@?łem o 2 w nocy w pion to pół mieszkańców z tej samej klatki powychodziło a sam udawałem niewyspanego i dosadnie stwierdziłęm, że