Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Mirabelki!
Czas na przygotowanie i weryfikację paczek nieubłaganie zbliża się do końca. Połowa za nami. Do tej pory pozytywnie zweryfikowaliśmy niemal 23% wszystkich paczek (w porównaniu do 26% w analogicznym czasie w poprzedniej edycji).
*Czas na weryfikację paczek upływa 19.12.2021 (23:59). Nie czekajcie jednak do samego końca, ponieważ termin ten, podobnie jak w przypadku rejestracji, jest nieprzekraczalny*.
Wysyłając zdjęcie do weryfikacji pamiętajcie o zasadach, którymi należy się kierować robiąc zdjęcie weryfikacyjne. *Pamiętajcie też, żeby nie pakować paczki zanim zdjęcie nie zostanie zaakceptowane*.
Jak aktualnie prezentują się statystyki?
- rozpatrzone zgłoszenia weryfikacyjne: 193 (39 w lite, 154 w plusie)
- pozytywnie zweryfikowane paczki: 158 (33 w lite, 125 w plusie)
- odrzucone weryfikacje, oczekujące na poprawę: 6
- paczki zweryfikowane za pierwszym podejściem: 139
- największa liczba prób weryfikacji jednej paczki: 4
- paczki możliwe do nadania (zweryfikowany odbiorca i nadawca): 57
- nadane paczki: 32
- odebrane paczki: 6
- średni czas oczekiwania na weryfikację: 03h 09m 48s

Pozdrawiamy – ekipa wykoPAKI

#wykopaka
wykoPAKA - Cześć Mirki i Mirabelki!
Czas na przygotowanie i weryfikację paczek nieub...

źródło: comment_16390483850gXBNn9zEsAlmfMUFr21sj.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
@wykoPAKA: Dzisiaj skończyłem kompletowanie i część "artystyczną" - czy po weryfikacji będę mógł od razu wysyłać, czy muszę czekać na zakończoną "weryfikację zdjęcia odbiorcy paczki"? Bo brzmi, jakby osoba do której ja wysyłam, musiała potwierdzić, że też dla kogoś przygotowała paczkę. A jeśli tak jest, to czy taka osoba dostaje jakieś powiadomienie, ponaglenie czy coś w tym stylu?
  • Odpowiedz
@smiech2: aby otrzymać adres i móc wysłać pakę Ty i Twój odbiorca musicie mieć zweryfikowane zdjęcia. W przypadku, gdy odbiorca nie ma weryfikacji nie otrzymuje żadnej informacji o Twojej weryfikacji. Terminy dla każdego są takie same - czyli zdjęcia mają być zweryfikowane do 19.12.
  • Odpowiedz
@wykoPAKA: chłopy z allegro w chu.. lecą ostro od dwóch tygodni ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ale poza jedną rzeczą reszta już praktycznie czeka w paczkomacie na mój jutrzejszy odbiór także mam nadzieję, że będzie git ^^
  • Odpowiedz