Wpis z mikrobloga

@Jabco matko bosko, to jednak z moim gustem coś nie tak :), nie no mi się podoba, dlatego go kupiłem i co lepsze to była miłość od pierwszego wejrzenia.
@Ofeck: kawał dobrego zegarka, ma w sobie vibe kultowego Seiko Arnie. Przydałaby się tylko trochę większa łapa i raczej nosić go na sportowo i jest spoko, także wszystko do ogarniecia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ofeck: on jest ładny tak, jak ładne są Apache i F35 - to narzędzie, które ma spełniać swoje zadanie. W tym wypadku jest to siermiężny diver z solarem, który ma pasować do pianki, a nie garnituru i dokładnie na tym polega jego urok. I żeby nie było, nie widzę nic złego, żeby chodzić w nim na codzień.
@Ofeck: I jeszcze jedno, przeciętny człowiek w ogóle nie jest świadomy zegarków i jakie pełniły role w przeszłości, nie wie czym się różni diver od pilota, fielda, wyścigowego chronografu itd i opiera się tylko na subiektywnym stosunku do estetyki. Wydaje mi się, że wśród miłośników zegarków wygląda to inaczej, świadomość do czego dany zegarek został przeznaczony i do czego służą jego elementy, dodaje bardzo dużo do jego ogólnej oceny i przyjemności
@Ofeck: widać że lubisz mieć dużo dokoła samej tarczy zegarka i raczej lubisz bardziej skomplikowane tarcze

ja się właśnie przyzwyczajam do garmina fenixa 6 jako sportowego i takiego codziennego
a w szerszym spektrum jak to wygląda wg was.


@Ofeck: Że chciałeś mieć divera na siłę ale g-shocki to nie divery to masz Seiko. Tak szczerze to taki SBDN047 już lepiej wygląda i taki czytelniejszy się zdaje. Ten się zdaje taki... teki oryginalny ale bez tego czegoś. To coś takiego jak sytuacja w której chcesz się popisać czymś przed znajomymi ale nikt nie podziela Twoich pasji. Sam mam taki zegarek ;)