Wpis z mikrobloga

Z ciekawości wpisałem po polsku ,,porost zarostu'' w wyszukiwarce i wyskoczyły mi artykuły gdzie chłopy pisali żeby więcej spać i lepiej jeść XD zajebiste rady kiedy za granicą ludzie piszą o minoxie, mikroigłowaniu i kremach z tretonin co pozwala w rok (przy byciu dobrym respondentem) prawie całkowity brak zarostu zamienić na full brodę. Aż się wkurzyłem i nabrałem chęci, aby założyć jakiegoś bloga dotyczącego łysienia/zarostu po polsku bo tak jak jeden z wykopków mi napisał, że tak głęboko w tym siedzę, że mógłbym biblie na temat łysienia napisać i tematów pokrewnych. xd

#minoxidil #lysienie #zarost #broda
Pobierz
źródło: comment_1639039679yTBhF4q7f0oxTxNEzWFRUl.jpg
  • 8
@chlopak_z_blokow: a na co to komu, przecież widomo że po jednej tabletce finasterydu zostaje się impotentem i dostaje ginekomastii, w dodatku ma w nazwie steryd ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kiedyś trafiłem na "portal" z całkiem merytoryczną wiedzą o łysieniu, padają tam nawet słowa typu "5-alfa-reduktaza". Na fanpagu 0 lajków.
https://www.facebook.com/102588964868501/posts/106819764445421/?d=n

Myślę że Polacy są gleboko w dupie z wiedzą i będą myśleć, że problem łysienia rozwiązuje się
@chlopak_z_blokow:
Wątpie w powodzenie twojego bloga o "walce" a raczej odroczeniem łysienia z kilku powodów:
- Nie różnisz się niczym od typowego kulturysty który szprycuje się końskimi sterydami nigdy nie testowanymi na ludziach. (ALE DAJOM DOBRE EFEKTY!!!) Chcę zobaczyć kondycję twojego zdrowia i skóry za 10-15 lat.
- Pomijając ludzi, którzy tak sobie wkręcili, że są za niscy i robią operację wydłużania nóg, które mogą skutkować kalectwem, większość osób jednak bardziej
@tullion: Sorry stary, ale ty odnosisz się chyba do jakiegoś swojego wyobrażenia o mnie, a nie do stanu faktycznego. Ja korzystam z 5-6 metod i wszystkie oprócz ru58841 są podparte startami badań naukowych. Nie stosuje żadnych eksperymentalnych terapii. Finasteryd i minoxidil są środkami zatwierdzonymi przez FDA z ponad 30 letnim stażem.

Co do argumentu z pua no to nie wiem rozśmieszyłeś mnie. xD Nie mówię, że bez mojego płatnego szkolenia i
@chlopak_z_blokow:
jeżeli wg ciebie cała lista poniżej jest lekkim oszukaniem genetyki, szczególnie teść i hormon przysadki (ofc pewnie bez kontaktu z lekarzem, po #!$%@?, lepiej skończyć jak typowy koksu z siłowni, agresja lvl 1000 lub depresja + bezpłodność) to nwm może mamy inną definicję lekkości:

na łysienie:

finasteryd

ru58841

minoxidil

stemoxydine

mikroigłowanie

nizoral


na porost brody:

minoxidil dodatkowa flaszka miesięcznie

mikroigłowanie

maść z Tretinoin

kosmetyki do brody typu szampon, farba to
@tullion: Dalej nie rozumiem co ty chcesz w swoich wypowiedziach przekazać. Szybko przeszedłeś od walki z łysieniem do mojej terapii hormonalnej zastępczej. Oczywiście, że nie jest to zdrowe, ale po 1 to post ten dotyczył łysienia, a po drugie to tak samo niezdrowe jest funkcjonowanie z poziomem testosteronu poniżej normy, a taki miałem testosteron wyjściowy. Zawał to niby od czego? Od minoxa? Którego tylko 2 % absorbuje się przez skórę? xD
@chlopak_z_blokow: to, że nie różnisz się niczym od siłowniowych świrów którzy wbijają nietestowane gówno, biorą jak najwięcej jak największe dawki i środki zwiększające działanie, absorbcję danej substancji byle mieć jakiekolwiek osiągnięcia. To jest bycie wg. wykopków guru łysienia.