Wpis z mikrobloga

Właśnie rozgrzewam szyby w samochodzie, żeby pojechać na pierwszy dzień do nowej pracy. Mam nadzieję, że wszystko się uda, będzie dobrze i uda mi się w końcu w miarę ustatkować finansowo. Oby to był jeden z niewielu pozytywnych zwrotów w moim życiu.
#pracbaza #praca
  • 38
  • Odpowiedz
Właśnie rozgrzewam szyby w samochodzie, żeby pojechać na pierwszy dzień do nowej pracy.


@Tyrande: panie Areczku widoczność przez przednią szybę jest dla zarządu, dla pana jest wystawianie głowy przez okno w drzwiach kierowcy
  • Odpowiedz
@C8H18: no tak tak, chodziło mi bardziej o to, że nieczęsto mam pozytywne zwroty, częściej negatywne
Póki co jest dobrze. Wdrażam się. Szef jest spoko
  • Odpowiedz
4 miejsca pracy zaliczyłem w tym roku... To ostatnie póki co ok i mam nadzieję, że zostanę na dłużej. Obyś nie musiała tyle razy zmieniać roboty co ja ¯_(ツ)_/¯


@Winden: Przy rekrutacji nie mówili nic typu "skoczków nie potrzebujemy"?
  • Odpowiedz
@Capitanero: @szczeki32: więcej info po 16 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ogólnie chyba było spoko. Staram się zostać taką właśnie Anetką do skanowania, wystawiania faktur, odbierania telefonów i przynoszenia paralizatora ( ͡º ͜ʖ͡º).
Szef jest bardzo spoko, wie, że nie będę wszystkiego od razu ogarniać, ja też mówiłam, że to trochę kwestia czasu i będę im tam wszystko załatwiać bez pytania się
  • Odpowiedz