Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#budowadomu #zalesie #budujzwykopem
Jezu budowa domu to jest jakaś udręka.
Tyle firm się przewinęło.

Żadna firma nie jest słowna.
Czy wykonawca czy materiał.
Płytki będą na ten piątek - 2 piątki dalej płytek niema.
Będziemy do elewacji na początku września - są w listopadzie.
Zrobimy Panu przyłącz prądu początkiem listopada OBIECUJE - 8 grudzień dalej niema, firma nie odbiera telefonów.

I tak jest ze wszystkim.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61b07039f6a171000ab1ca5a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 7
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Bo akurat z ekipami to nie jest łatwy temat. Każdy dom jest inny, pogoda jest zmienna, zawsze coś wyjdzie niespodziewanego więc tu bym był ostrożny z marudzeniem że ekipa nie była tego dnia na który się umawiałeś. Ja po uzyskaniu pozwolenia zadzwoniłem i mówię że jak coś to mogą wchodzić to mi powiedział że skończą bieżącą budowę i będę. Potem im się jeszcze przesunęło dwa razy w sumie 3 tyg.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: oczywiście ze nie są słowni, znałem dobrych fachowców którzy np 2 lata temu było świetni i terminowi, ale nabrali zleceń, nie wyrabiają się i dołączają do nieslownych januszy. To jest patologia rynku budownictwa. Tez miałem to samo, na naście ekip przy budowie żadna nie była słowna, a kazda była z polecenia, niby super itd. Kostkę robią mi od ponad miesiąca a jakoś wybitnie nie ma tego dużo, ale majster zazwyczaj
  • Odpowiedz
Zrobimy Panu przyłącz prądu początkiem listopada OBIECUJE - 8 grudzień dalej niema, firma nie odbiera telefonów.


@AnonimoweMirkoWyznania: Nie żeby coś, ale według tego portalu jestem "baba" a sama z tatą zrobiłam przyłącze więc co ci szkodzi zrobić to samemu? Wystarczy wynająć małą koparkę, kupić folię i tyle, a elektryk tylko podłączy kable w skrzynce.
  • Odpowiedz