Wpis z mikrobloga

@Niemamwiedzy to nie ja, tylko mój niebieski. Ja ciągle 38, bez tego pancerza (teraz tym bardziej nie kupię), ale gdzieś od 35 rozjechały nam się strategie. Mi się znudziło łojenie wszystkiego po kolei, zabijam tylko to co mam niezmaksowane.
On kupił go gdzieś pod koniec 38 i leje wszystko co jest (po 30-40k expa dziennie)
@chixi: ja wlasnie tez ubijam to czego mi brakuje + po aktualizacji darowalem sobie raidy po miescie w celu ubijania potworow na mapie.

Obecnie (do momentu jak mnie koronawirus nie uziemil w domu) chodze od nemetonu do nemetonu i ubijam cos po drodze. Utknalem na lvl 32 i zbieranie expa idzie ak krew z nosa. Ale gra wydaje mi sie przez to mniej monotonna.

Jeszcze raz gratsy za wytrwalosc. Z ciekawosci
@Campell 45 pospolitych/10 rzadkich/1 legenda maxy, poodkrywane przed aktualizacją miał wszystko poza morową, zmorą nocną i likantropem.

Ilości maxów faktycznie ja mam podobne mimo 2 lvl niżej (i wszystkie odkryłam)
Da sie wbic ten poziom bez tego pancerza, czy predzej psycha siadzie?


@Niemamwiedzy: Ten pancerz Kaer Morhen aż tak wiele nie daje. To jest 25% ale tylko za zabicie potwora. Więc odliczając bonusy do zabicia potwora i exp z nemetonów to realnie daje Ci wbijanie lvl szybciej o ~15%. Jak będziesz klepał 35k expa dziennie (jak podaje chixi) to z 39 na 40 wbijesz w 20 dni. Bez Kaer Morhen by