Wpis z mikrobloga

Kupiłem TV na JDG w Neonet, zamówienie opłacone, dostałem info tylko ze opłacone ale nic poza tym od poniedziałku... Cisza... Ile się czeka na Neonet I ich towar? Druga kwestia to kupiłem z kodem promocyjnym i podobno anulują zamówienie bo na JDG nie można u nich... Kupował ktoś coś w Neonet na działalność?

#jdg #firma #podatki #vat #neonet #mediaexpert #tv #sprzet
  • 9
@sorasill podobno nie można bo skorzystałem z kodu rabatowego a regulamin mówi ze z kodu mogą korzystać tylko osoby fizyczne a nie JDG... Ziomkowi anulowali... ¯_(ツ)_/¯
@jtomek1: co kurła, przecież mając firmę jesteś traktowany tak samo, nawet sobie raty bezpośrednio na firme już można brać, ja bym kręcił inbe. Jeśli sklep udostępnia kod promocyjny, to można z tego skorzystać - koniec kropka. To jakby to odnieśc do subskrybcji jakiś dóbr cyfrowych np. kod na programu do faktur, czy banku zdjęć by nie płacić 30 EUR/miesiąc tylko 10 EUR. Lol, prychłem, ja bym tego tak nie zostawił.
@sorasill no głupota ale znalazłem ten ich durny regulamin i faktycznie jest info ze z kodu rabatowego mogą skorzystać osoby fizyczne... Mi jeszcze nie anulowali dlatego myślę czy dzwonić I pytać czy wysyłają sprzęt czy lepiej cierpliwie czekać i może nie skumają się i wyślą... Ale ogólnie poj##na akcja.