Wpis z mikrobloga

@Legit_Info_12: Tak szczerze. To tak na serio już nawet jak Wardęga zrobi ten swój team w sposób taki jak mówił u siebie na live to nie będzie on miał racji jakiegokolwiek bytu. Bo ten Obi Wan Kenobi z lasu zapomina o jednej ważnej rzeczy. A mianowicie dziś większość osób aspirujących do bycia influencerem nie chce dawać nic od siebie a chce tylko dużo brać, dużo zarabiać, mieć dużo na insta nie
@Legit_Info_12: Mówił coś, że tego teamu jeszcze nie ma bo domu nie może zleźć odpowiedniego do 40k za miesiąc coś takiego. I, że ta Ania od Natsu z projektu miał ją na celowniku oraz, że on chce zrobić projekt w którym nie będzie nikt pod agencje żadną podlegał i, że sami sobie dille będą jego ludzie ogarniać bo wtedy kreatywniejsi będą coś takiego generalnie.
@adam-kowalski4567889: Czy go boli to nie wiem. Ale moim zdaniem może mu to wyjść jeśli doszłoby to do skutku z racji tego iż jego widownia to jest trochę taki odpowiednik kuców korwina u youtubera i jakiś Mandzio, Zyniak + inni też na pewno oglądaliby to na streamach u siebie. Aczkolwiek to jego gadanie to trochę zaczyna przypominać takie to ja wam pokaże jestem lepszy przed wszystkimi.