Wpis z mikrobloga

@NCindex-15procent: 39. Jaram fajki i temat od 23 lat, piję w weekendy (czasem się zdarzy w tygodniu, chociażby w tej chwili) od 23, jem to na co mam w danej chwili ochotę. Jestem szczupły, nigdy nie miałem nawet grypy za to 7 operacji chirurgicznych ale czuję się świetnie. Mam też ponoć jakąś drobną wadę serca - przeciekowe cośtam o czym nie badając się bym się zapewne nie dowiedział a że po
@NCindex-15procent: Ja to z tą wadą serca to żyję bez najmniejszych problemów od urodzenia a sport uprawiam od dziecka wiec najwyraźniej jest ona minimalna skoro po jej wykryciu nie zalecili mi kompletnie żadnej profilaktyki ale głupio by było, żebym przez szczepioneczkę #!$%@?ł w ramy( ͡° ͜ʖ ͡°)
@maniac777: dzięki, ale faktycznie też może mieć realny wpływ na sytuacje.
@TheLizardKing: podoba mi się Twoje podejście, właściwie widzę, że mamy podobnie ( ͡° ͜ʖ ͡°). Nie daje mi to wszystko spokoju.. A chodząc pewnie na siłkę i częściej wystawiając się na zewnątrz jednak jest większa szansa, choć oczywiście nigdy nie wiadomo gdzie można spotkać, bo i idąc do sklepu można ¯\_(ツ)_/¯