Wpis z mikrobloga

@krytyk__wartosciujacy: Raczej ostatnio słuchałem materiału o życiu Walta i tak wyobrażałem sobie jego reakcję na współczesną wersję założonej przez niego firmy. Przecież on potrafił #!$%@?ć z roboty parę, ponieważ ta była bez ślubu. Dlatego ciekawiłoby mnie zestawienie poglądów faceta mającego ogromny wpływ na animację, a jednocześnie mocno konserwatywnego na obecne bajki (jak by je ocenił pod kątem artystycznym), mocno też odbiegające od światopoglądu w którym się wychował i w którym żył.
Walt Disney. Ciekawiłaby mnie jego reakcja na obecną działalność firmy, szczególnie że pewnie by ich #!$%@?ł za te całe promowanie LGBT


@gimemoa: Na bank, w końcu wcale nie byłby dla niego najważniejszy sukces finansowy firmy więc nie poszedłby za trendem światowym tylko płynął pod prąd tracąc pieniądze. Wiadomo. Wszyscy wielcy tak robią.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gimemoa: kurła, możesz wskrzesić jedną osobę, dzięki której świat byłby lepszy, np znanego fizyka, ekonomistę, a ty dajesz #!$%@? o LGBT.


Nie masz Ty jakiś problemów z akceptacją swojej orientacji seksualnej? A może tylko po prawacku masz ból dupy o homosiów?

@krytyk__wartosciujacy: jak na razie ty masz ból dupy, a zaoranie całego tego lewackiego towarzystwa na dobre by światu wyszło, bo obecnie robicie wszystko żeby doprowadzić do wojny