Wpis z mikrobloga

a ja napisałem że to jest to samo święto w jednym czasie? chyba lepiej podać więcej niż jeden przykład.

ok rozumiem że tam mam literówkę i miało być nazw


@rzrbld: trochę to naciągane bo zielna pochodzi od ziół a nie od zielonego
  • Odpowiedz
@bartolomis: No tak, a ty nadal swoje reductio ad absurdum. Na istnienie sporej części prehistorii, historii antycznej, średniowiecza itd. mamy rozmaite dowody w postacie znalezisk archeologicznych, dokumentów, dowodów rzeczowych. Na temat fizycznego istnienia biblijnego Jezusa nie ma żadnego dowodu sporządzonego za jego życia. Nic. Zero. Zilch. Nada. Z jakiegoś powodu nie pisał o nim ani Seneka (który żył za życia Jezusa), nie wspominają o nim żadne dokumenty z tego okresu,
  • Odpowiedz
@Drezv: Przecież święta to już jest twór kulturowy bardziej niż religijny. Święto ciepła, milosci i dobra. Nie każdy musi do tego przyszywać religię :) świat się zmienia
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Drezv: mi wisi typie co Ty robisz w święta, ale ja chcę być równo traktowany i mieć tyle samo dni wolnych co Ty. Ty z Twoją śmieszną wiarką nie jesteś w niczym lepszy niż niż innowiercy i Ateiści. Z pewnością jeden z takich wolnych dni przeznaczyłbym na splunięcie w kierunku twarzy Katolicyzmu, którą właśnie pokazałeś.
J3bana sekta. Tfu.
  • Odpowiedz
Ciekawe jakby ttaka ustawa weszła, ilu by sie tych pseudoateistów nawróciło

@Drezv ciekawe jakby weszła ustawa jak bodajże w Niemczech o podatku na cele kultu ile by tych katolików w Polsce zostało
  • Odpowiedz
Zadeklarowani ateiści nie powinni mieć wolnego w czasie świąt chrześcijańskich.


@Drezv: Konstytucja zapewnia wszystkim tyle samo wolnych dni, więc tak czy siak mogą wziąć urlop w te same dni.
  • Odpowiedz