Wpis z mikrobloga

Czy tylko mi się wydaje że jaca muranski wbrew pozora pokazał że ma jaja? Analizując wszystko na chłodno już #!$%@? z tymi kontuzjami ale chłop mógł wyjść dostać jednego lepa jak najman złożyć się i zgarnąć ogromne siano.. Podpisany w high leagule jest więc dużo by nie stracił a kolejna walkę w fame i tak by dostał. Internetowy hejt skończyłby się po dwóch tygodniach jak to zawsze bywa a gość dostał 130 uderzeń i stał. Jak dla mnie szacun wyśmiewanie go i porównanie do najmana to największy żart jaki słyszałem. Muran w jednej walce pokazał więcej charakteru niż najman przez całe życie. Ale to tylko moje zdanie pozdro.
#famemma
  • 8
  • Odpowiedz
@Gawel893: Zgodze się, nawet dodam coś od siebie, wydaje mi się że on miał taki plan od początku, przyjmować bomby żeby Tańcula się nakręcił i zmęczył, Jaca zaczynał powoli sadzić pod koniec bomby już i wyglądały groźnie. Jedynie te jego odruchy że łapał się siatki (lub gryzł xD) zaprzepaściły jego zwycięstwo. Wole oglądać jego jak dymi a potem przyjmuje bomby i śmieje się Tańculi w twarz niż Rafona który stypi, dostaje
  • Odpowiedz
@Gawel893: A czy ktoś mówił że jaca jest miękki? Gdyby nie te opowieści z konfy i gryzienie to niezależnie od wyniku jaca by miał owację a Tańcula wyśmiany że gościa który mógł być jego starym nie pokonał przed czasem mimo ambicji walki w KSW
  • Odpowiedz
@Gawel893: dlatego jakiekolwiek walki Najmana nie maja sensu bo to zwykly oszust,polozy sie po jednym ciosie albo bedzie udawal kontuzje.Jaca chociez swoje na ryj przyjal.
  • Odpowiedz
@Gawel893: zrównać kogoś do najmana to naprawdę jest poważna obraza, jeżeli ktoś przetrzyma dwa, trzy strzały na ryj to już jest więcej wart niż ten cały eltost który poddaje się odrazu jak wyczuje, że może mu się stać zaraz jakaś krzywda. Zwykły tchórz i tyle, określenie zając pasuje idealnie
  • Odpowiedz