Wpis z mikrobloga

Jakies ciezkie tematy na tym forum sa ostatnio poruszane. Tak ciezkie i tluste jak to awokado z Ratanakiri i przyszle zyski z niego.
To dla odmiany polece z mniejszego kalibru biznesem.
Moze ktos sie orientuje jak Pucinowi kontakty z Kambodza TV i organizowanie gal FAME MMA?
Bo jakos sie chlopak taki Gapciowaty zrobil.
"Ulica prezentuje sie tak, pizza prezentuje sie tak, ryba prezentuje sie tak" Dolozy jeszcze "drzewostan, krzewostan i ciek wodny" i bedzie wirtualnym padawanem Miszcza Machlaja i Miszcza Gapy.
#raportzpanstwasrodka
  • 11
  • Odpowiedz
@Nightshift_: ojej musze zdementowac moje pomowienia zacnych i szanowanych person w/w poniewaz zaden "krzewostan"
U naszych jupiterow funkcjonuje tylko "kwiatostan"
Uprzejmie blagam o wybaczenie i obiecuje poprawe.
Okunciuran
  • Odpowiedz
@Menelepety: o to ominely Cie epickie pijackie zebro-live na ktorych nasza polonijna elita bezrobotnych bezsensmenow przekonywala ogladajacych do zycia w Kambodzy, ziemskim raju bez ZUSu, Sanepidu i ZAIKSu. Polecam odcinki od spotkania z Gapciem.
  • Odpowiedz
@Nightshift_: Mam wrażenie, że Pucin po ostatnich ekscesach alkoholowych został postawiony do pionu przez CK, a wiadomo, że dla niego ratunkiem jest pomoc jej matki (ponoć ze Szwajcarii) gdy mu te scamy i piramidy się zawalą. Już tak nie fika, a ona poznała się, że to usposobienie sebixa i lumpa i trzeba na niego uważać.
  • Odpowiedz
@dzielnyiloczyn: ciekawi mnie czy chce coś na własną rękę kombinować z ziemią. Ostatnio tak niby mimochodem mówił że matka CK mocno inwestuje w ziemię. We wcześniejszym odcinku też coś mówił o khmerze z Polski i ziemi.
  • Odpowiedz