Wpis z mikrobloga

Wystawiłem kartę graficzną na grupce FB. Po niespełna 30 minutach odezwał się gościu,że on chętnie wziąłby tą kartę i czy byłaby opcja,żebym wystawił na olx z przesyłką. Odpowiedziałem mu,że jasne wszystko przeszło,zostało mi tylko nadanie paczki,ale coś mnie tak tknęło,żeby sobie zerknąć na profil tego gościa na FB.Patrze,a tam fejurem wali na kilometr.Gosciu 22 lata i 22 znajomych,każdy z innego miasta,żadnych zdjęć,żadnych wpisów nic,jedyne co posiada to zdjęcie profilowe jakiegoś pierwszego lepszego kota z grafiki. Teraz pojawia się pytanie,wysyłać czy nie? Olx zapewnia wystarczającą ochronę w razie czego? Nie powiem,że zwyczajnie głupio byłoby stracić pieniądze,a potem szaragc sobie nerwy z olx.
#olx
  • 10
via otwarty_wykop_mobilny_v2
  • 0
@unitr-A: hmm, to nie widziałem nawet
Myślałem że to wygląda tak że dostaje się informacje po zapłaceniu pieniędzy przez kupującego, a olx je blokuje do momentu odebrania paczki.
Chciałem ostatnio kupić konsolkę na market place, wiele kont z rokiem założenia 2020 albo 2021,: pytałem o adres że podjadez to oni że co się będę kłopotał, oni wyślą jutro rano, tylko kasę prześlij ( ͡º ͜ʖ͡º