Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#leagueoflegends

Na jakiej stronie najlepiej szukać counterpicków?

Przykładowo chce grać Vi i widzę, że w przeciwnej drużynie ktoś wziął Noctrune. Będzie lepiej jak zmienię Vi na Warwicka czy nie?

Wydaje mi się, że tak, bo Warwicka W pokazuje lokalizację przeciwników gdy mapa jest zasłonięta przez Nocturnal R. Ale na pewno lepiej?

I mam wiele takich sytuacji, że nie wiem.
  • 6
@mk321: nie gralem w lola juz ze 3 lata, a gralem od bety nałogowo, wbijajac co sezon minimum d2
i moja zdanie jest takie, ze to zalezy od dywizji - counter picki dzialaja na wysokim elo (d+), jak ludzie juz ogarniaja gre i jej mechaniki. Graj tym czym lubisz.
@mk321: Na jungli praktycznie, nigdy nie pickujesz kontr i jakoś mega nie zwracasz na to uwagi, masz na tyle sposobów by zagrać, że nie jest to mega ważne, jeżeli jesteś mega kontrowany w 1v1, robisz pathing w odwrotną stronę, oczywiście są kontry w lesie, ale nie pickowałbym Warwicka nad Vi z powodu który wymieniłeś, to jest na tyle mało istotna rzecz, że no, pickuj to co masz ochotę grać, a jak
@mk321: jeśli chodzi o jungle to kryteria imo są takie: musisz wiedzieć kiedy wygrywasz 1v1 w lesie z junglerem (kiedy możesz invadeować gdy twoja dana linia ma hard prio) oraz kiedy wygrywacie 2v2 np na midzie. Skąd taką wiedze posiąść, z jakiej strony? tbh nie wiem XDD ale myślę, że oglądając esport z analytics desc na temat draftu możesz sie tego dowiedzieć, że np lee sin + leblanc mają najsilniejsze 2v2
jeśli chodzi o jungle to kryteria imo są takie: musisz wiedzieć kiedy wygrywasz 1v1 w lesie z junglerem (kiedy możesz invadeować


@siadatajta: posłuchałem się i patrzę teraz na to czy dana postać jest silna czy słaba w early/mid/late. W aplikacji Mobalytics jest taka informacja. Ale chyba nie ma w lepszej aplikacji Porofessor. Tutaj pytam o to: https://www.wykop.pl/wpis/63293025/leagueoflegends-pytanie-o-aplikacje-do-lol-a-w-mob/

@JaNieRututus: @Cesarz_Nieruhato: @howtowisnia: @MysGG: jakby kogoś interesowało, to w Mobalytics