Wpis z mikrobloga

@magdalena-ciszowska nie ma tego gdzie napisała, że nie jest z Miłoszem i pokonały ich kilometry. Tak samo ten tekst że z nikim nie ma kontaktu, gdzie tydzień temu mówiła że z Matim ma to jej przyjaciel. I że z Miłoszem też.
@mimi410: Tego,że nie ma z nikim kontaktu nie czytałam. Zresztą sama sobie zaprzecza, bo w poście pisze ,że większości z osobami nie ma kontaktu. Pozniej komuś odpowiada ,że nie jest z Miłoszem, ale ma kontakt. Naprawdę musi mieć duże problemy ze sobą, najzwyczajniej świecie jej współczuje. Co to Miłosza się zgadzam, on to takie dużo dziecko jest, a miłość do Wiki to była pod publikę,taki jest moje odczucie.
@magdalena-ciszowska: nam osoba, które nie maja takich problemów z nerwica itp. cieżko zrozumieć jej wahania nastroju. Ona nie ma kontaktu z nikim poza pewnie raptem 2 osobami a kolejnym 2 zależy na na nabiciu sobie followersow i z nia robia lajwa. Takie moje wrazenie. Ona z Miloszem rozmawia, oni maja kontakt na ten moment. Smiac mi sie chce, bo brak jej obecności zrobiło wieksze zamieszanie niz sam finał. Bedzie scisk dupy
@mimi410: No tak i to znowu Wiki jest w centrum uwagi, dopiero teraz będą mieć ścisk dupy. Tak sobie myślę ,może to jest celowe zagranie z jej strony w sumie na reżyserka na studia che iść. Mnie się osobiście to nie podoba i uważam ,że powinna na finale być. A jak już jej nie ma to nie powinna na live moich do chłopaków,że będzie.