Wpis z mikrobloga

Co mi poradzicie pracuje w Januszexie od 3 lat praca cięzka. Od pewnego czasu nie daje rady psychicznie chyba mam wypalenie zawodowe. Moj szef ma trochę nierówno pod sufitem i ostatnio wyzywa się na innych ciągle. O innych problemach nie chce tu się rozpisywać bo za dużo by było. Moje pytanie jest takie co zrobić pracować tu dalej i męczyć się psychicznie i fizycznie za psie pieniądze i w końcu wylądowac w psychiatryku czy zmienić poprostu? #praca #pracobaza
  • 18
@cotyotymwiesz i tak mam do tego zaległe 15 dni urlopu, którego #!$%@? ciągle nie mogę wykorzystać mam tego dość chyba tak zrobię że po nowym roku od razu złożę wypowiedzenie jakoś wytrzymam chyba
@cotyotymwiesz bo to firma bardzo mała i ciężko mi sobie tak o wziąść urlop muszę wcześniej się prosić nie ma tragedi ale tak o nie dostanie a u mnie grudzień to najgorszy okres w pracy także #!$%@? mam teraz
@cotyotymwiesz dzięki za pomoc () muszę sobie to poukładać w głowie jeszcze ale co raz gorszy mam stan psychiczny ja rozumiem że nigdzie nie ma lekko ale jak ma się szefa który sam ma problemy z psychą to nie jest łatwo