Wpis z mikrobloga

Będzie pozew przeciwko Donaldowi Tuskowi za to ? Wołam @div037 żebyście się zapoznali jak Tusk wyciera swoją obrzydliwą retoryką Konfederacją. A i celowo daję #neuropa byście się zapoznali z waszym wodzem i językiem jaki stosuje. Pozew przeciwko Tuskowi byłby hitem i wreszcie zmusiłoby Wyborczarzy do innej retoryki wobec Konfy (zwłaszcza po wczorajszym zlewie Tomasza Lisa w Newsweeku).
https://wiadomosci.wp.pl/donald-tusk-skomentowal-warsaw-summit-pozyteczni-idioci-putina-6712186471639776a

Jak dodał: "W Polsce PiS i Konfederacja działają w imieniu Rosji, bez względu na to, czy ich liderzy i elektorat to rozumieją, czy nie".

Myślę ze fajnie by było gdyby Donald Tusk sprostował swoją wypowiedź i więcej nie podawał tak obrzydliwych pomówień wobec Konfederacji (bo wobec PISSu to może co chce i nawet nie mam nic przeciwko temu by jechać po PISie) i retoryki rodem z TVPIS bo Platforma zniża się do właśnie takiego poziomu dna i mułu jak Woronicza xD
#konfederacja #bekazlewactwa #bekazpo #polityka
  • 22
A zobaczysz że przed wyborami będzie skowyt platformersów - panie Bosak, panie Kulesza, panie Braun - pomósz 1!1!1!1!oneoneone1!1!1!


@Aik32fr45yd: No i niech będzie? Lepsze platformersy niż PiS który ci rocznie wprowadza 15 nowych podatków, i zamierza dowalić polskim wałem jeszcze w dodatku.
Poza tym porównanie wypowiedzi Tuska (wolność słowa, no chyba, że nie popierasz wolności słowa, to spoko ścigaj ludzi za słowa), do tego, gdzie TVP dosłownie wpisało konfe na czarnąliste
@SirSherwood: nie mówię że PISS jest dobry a gardzę PISSem i będę się cieszył jak Karakany Morawieckie Ziobry Gówiny i te całe #!$%@? (Kłeczki, Adamczyki, Pereiry, Wonsze, Tulickie) wylądują tam gdzie ich miejsce czyli albo w pierdlu albo na śmietniku. A Platformersy niech się nie zniżają do poziomu PISSu taką retoryką bo ostatnio zjeżdżają do tego poziomu i robią z Konfę jakąś przybudówkę PISSu co jest na rękę PISowi bo wtedy
językiem jaki stosuje.


od kiedy konfie przeszkadza język, gdy polityk w sejmie mówi o wieszaniu drugiego?

i retoryki rodem z TVPIS


@Aik32fr45yd: wiesz gdzie jest jeszcze retoryka rodem z tvppis? w propagandowym rosyjskim sputniku, gdzie wywiad dawał bosak, braun, mikke, wywiadu udzielali kolesiowi z zakazem wjazdu do PL za szpiegostwo, po określeniu przez brauna KE jako związek sowiecki sputnik już pisze o konfie jako 'dobrej zmianie' w polsce.

Korwin sam otwarcie
@baetky:

wiesz gdzie jest jeszcze retoryka rodem z tvppis

Przypomnę że w Sputniku dawała rozmowę ktoś taka jak Klimasara, więc nie przywiązywałbym wagę co do tego gdzie kto daje wywiad xD.

Korwin sam otwarcie przyznaje, że jest prorosyjski, jak była głosowana ustawa ws nawalnego to głosował przeciwko, oczywiscie większosc konfederatów bez zdania, nie głosowali

I co ta uchwała (a nie ustawa) zmieniała poza symboliką ? Nic bo Polska nie miała i
@Aik32fr45yd: ale klimasara nie jest politykiem PO, bo przeciez mowimy o PO. Jak wywiadu w sputniku dał Senator PO to go po tygodniu wyrzucili z partii. Poza tym podajesz mi jakas laske, która swieci cyckami na instagramie i tak robi 'politykę'

masz racje, symbolicznie konfederacja pokazała po której stronie staje XD
@baetky: Kwestia dawania wywiadów nie jest tyle istotna i sprowadzanie dawania wywiadów do jakiejś stacji do czyjejś agentury jest po prostu idiotyzmem. Zresztą przypomnę że Braun złożył zawiadomienie na ABW na siebie i ABW (tak poważna instytucja) sprawdziła i uznała, że Braun nie jest agentem Rosji. To tak jakby Bosak dał wywiad do ABC News to zaraz zrobiono by z niego agenta USA xD
@Aik32fr45yd: XDD co innego byc prorosyjskim, a agentem rosji jak nie widzisz różnicy to chyba nie mamy po co dalej rozmawiać

https://twitter.com/Dzonu_/status/1409843380817907712?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1409843380817907712%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_c10&ref_url=https%3A%2F%2Fsolidaryzm.eu%2F2021%2F06%2F29%2Fdziennikarz-wypunktowal-prorosyjskosc-konfederacji-czy-to-nie-sa-przeslanki-aby-uwazac-was-za-taka-partie%2F

jeszcze taki fajny fragment wywiadu znalazłem z pytaniami, niestety nie szukałem całości i odpowiedzi winnickiego

ale przyznanie sie korwina do prorosyjskosci lepiej pominiemy, bo mądrzej nie wspominać
@baetky: Powołujesz się na pisowską telewizję xD (przypomnę że prowadzący jest PISowcem). A co do tego że brat Bosaka sobie pracował gdzieś tam xD - co ma wspólnego z karierą polityczną ? Nic bo ABW nie wykazało tego, gdyby wykazało to dawno Bosak miałby problem i nie byłby politykiem bo siedziałby w więzieniu. A to że PIS i Platforma zrobiła sobie z rzekomej prorosyjskości młot do walenia propagandowego w Konfę i
@Aik32fr45yd: jak powołałem się na rosyjska to napisałeś, że kwestia wywiadów nie jest istotna xD zdecyduj się poza jedynym argumentem z bosakiem, który był słaby miałeś całą resztę, do której sie nie odnosisz xD o i jeszcze argument z pandemia był słaby, co z resztą? rozumiem winnicki powiedział, ze to wszystko jest nieprawda bo tak nie było?

niech konfa pozwie tuska skoro nie jest prorosyjska, na pis można mówić mafia i
@prometeurz: @baetky: wykres totalnie z dupy, wielokrotnie omawiany. Bo po prostu jak sa normalne ustawy, np "czy powinno sie jesc gowno", to wszyscy glosuja razem ze nie, ale Konfa na TAK, bo jest taka antysystemowa. Ale jak trzeba uratowac wiekszosc PiS bo rzad upadnie czy straca marszalka, tow tedy Konfa wspiera PiS. Tacy to idioci darmowi