Wpis z mikrobloga

We wcześniejszych odcinkach wydawało mi się, że Ola ma najbardziej wywalone na Uszatego i przeczuwała, jak to się skończy. Czy ona w ogóle nie powiedziała wkrótce po przyjeździe na gospodarstwo, że on może żadnej nie wybrać? Nie ryczała jak Roksana po wyborach. A dzisiaj na finale w wypowiedziach do kamery cały czas brzmiała i wyglądała, jakby była na granicy płaczu. Ktoś to jeszcze zauważył?
#rolnikszukazony
wilku88 - We wcześniejszych odcinkach wydawało mi się, że Ola ma najbardziej wywalone...

źródło: comment_1638744745scITvZgwpztDYiYUwL4LgE.jpg

Pobierz
  • 17
@wilku88: Widać było, że chciała coś mocniejszego powiedzieć, ale w ostatniej chwili ugryzła się w język. xD

Pewnie kwestia charakteru, bo Diana, Paulina czy Ola z 6 edycji raczej by się nie #!$%@?ły.
@wilku88: myślę że Ola nie była w emocjach bo ja Stach nie wybrał, ale dlatego że na finale już wiedziała że z nimi pogrywał i miał kogoś innego. Z resztą Teresa też powiedziała coś że wolałaby wiedzieć wcześniej. Wbrew opinii wielu myślę że dziewczyny nie wiedziały że on ma inną która chce odzyskać. On by im tego nie powiedział - za duże ryzyko dymów.
@wilku88: przecież ona mu cały czas dogryzała i docinała jakimiś tekstami jak była na gospodarstwie, zresztą jak się spotkali to mu od razu powiedziała, że się spasł. Także chyba źle to odczytujesz, raczej bym powiedział, że chciała mu mocniej pocisnąć i wygarnąć na całego, ale się powstrzymała.