Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ak44: a wiesz może czy w stacjonarnych sklepach będą mieć bez problemu grzałki do obu czy przez internet tylko? Nie wiem jak popularny to jest model a chciałbym zmienić mój stockowy tank
  • Odpowiedz
@przemo93c: Jeśli chodzi o grzałki to kupowałem stacjonarnie/online w ismoking oraz frankijuice, zawsze z 3-4 rodzaje do wyboru.
Najgorsza rzecz odnośnie tego modelu to brak wymiennego szkiełka. Jakiś czasu temu zbiłem bubble glass i jadę na 2ml plastiku co przy tym tanku jest uciążliwe zważywszy na ilości liquidu, które potrafi pochłonąć. Rozszerzające szkła nie są kompatybilne (byłem w 3 różnych vapeshopach), a zwykłęgo bubble glass nigdzie nie można dostać :/
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LondonGrammar: a długość życia grzałek jest jakaś lepsza czy nie? Pewnie masz jakieś porównanie, ja niedawno zacząłem i jestem zawiedziony np grzałka ze stockowego tanka draga x plus, tydzień i przepalone
  • Odpowiedz
@przemo93c: W boxie używam TC (Temperature Control) dla H12 przez co żywotność grzałki wzrosła. Powiedziałbym, że przy codziennym wapowaniu to tak ~2tyg na spokojnie starcza (palę owocówki i to też nie za słodkie).
Raz trafiłem na grzałkę, które wytrzymała mi 3 dni... zdarza się.
  • Odpowiedz