Wpis z mikrobloga

Panowie gdzie wy kupujecie spodnie, jeansy? Przeszedlem markowe sklepy pokroju Lee, czy Big star, kupilem od nich kilka spodni ale jakosciowo sa meh jak za cene 300zl okolo. Da sie kupic cos dobrego do 200zl co sie nie potarga lub szybko nie straci blasku?

#modameska #spodnie #ubrania
  • 7
  • Odpowiedz
@Buenoo pamiętaj też że dżinsów nie powinno się zbyt często prać. Najlepiej wogóle. Ja mam w to i tak wywalone i poprostu wymieniam dżinsy co jakiś czas. Dobre dżinsy to 500+ od jakiś mniej popularnych brandów albo high end ale to już ceny 1500zl+ ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
amiętaj też że dżinsów nie powinno się zbyt często prać. Najlepiej wogóle. Ja mam w to i tak wywalone i poprostu wymieniam dżinsy co jakiś czas. Dobre dżinsy to 500+ od jakiś mniej popularnych brandów albo high end ale to już ceny 1500zl+


@Meskie-SpodniePL: Niet, szukam jeansów ;) Chinosy mam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Buenoo: W necie. Od lat kupuję jedynie Lee, ewentualnie Levisy, Wranglery albo Edwin. Jak dobrze poszperasz, to Lee znajdziesz poniżej 200 zł. Edwiny to już droższa sprawa ale jakościowo są ekstraklasowe. Odpuść te wszystkie Big Stary i Mustangi, bo to jest porażka jeśli chodzi o jakość.
  • Odpowiedz