Wpis z mikrobloga

Byłem przeciwnikiem szczepień młodych ludzi a teraz leżę pod tlenem i modlę się abym mógł złapać jeszcze oddech... Mam 27 lat, prowadzę aktywny sportowy tryb życia, nie chorowałem nigdy, dużo ćwiczę. Nie chciałem się szczepić bo myślałem, że tacy młodzi nie muszą bo nie są w żadnej grupie ryzyka. Teraz nie mogę złapać oddechu. Może moja sytuacja otworzy co niektórym oczy. Zaszczepcie się tak szybko jak tylko to możliwie. Dajcie plusa na pocieszenie a tymczasem 50% płuc zajętych przez wirusa :(
#covid19 #covid #koronawirus #covidianie #szury #szczepienia #antyszczepionkowcy
M.....k - Byłem przeciwnikiem szczepień młodych ludzi a teraz leżę pod tlenem i modlę...

źródło: comment_1638700991mkGWqxleBGpc6r3jyKld6X.jpg

Pobierz
  • 90
  • Odpowiedz
@Mam-na-imie-Porucznik:
Byłem przeciwnikiem szczepień młodych ludzi a teraz leżę w łóżku i przeglądam wykop... Mam 25 lat, prowadzę pasywny tryb życia, nie uprawiam sportu, nie chorowałem nigdy, nie ćwiczę. Nie chciałem się szczepić bo myślałem, że tacy młodzi nie muszą bo nie są w żadnej grupie ryzyka. Teraz przeglądam wykop. Może moja sytuacja otworzy co niektórym oczy. Dajcie plusa na pocieszenie a tymczasem 50% dnia zmarnowane na przeglądanie wykopu :(
  • Odpowiedz
@cacum3: dzięki. Czasami człowiek musi sam doświadczyć czegoś by się przekonać, ale w tym przypadku wolałbym jednak nie przechodzić tego co teraz. Mam nadzieję, że chociaż parę osób czytając mój wpis zmieni zdanie. Młodzi są tak samo narażeni na ciężki przebieg choroby jak i starsi. Jestem tego dowodem.
  • Odpowiedz
Nie chciałem się szczepić bo myślałem, że tacy młodzi nie muszą bo nie są w żadnej grupie ryzyka. Teraz nie mogę złapać oddechu


@Mam-na-imie-Porucznik: Choroba którą ludzie przechodzą jak przeziębienie. Jesteś słaby więc ewolucja Cię eliminuje.
  • Odpowiedz