Wpis z mikrobloga

Kto na nowego Bonda? Nie chce mi się wierzyć, że dadzą tę laskę z ostatniego filmu, to jednak James Bond, to James Bond. James. Facet, który jest męski no i trochę szowinistyczny. #!$%@?ąc od tego, że jeśli kobieta będzie Bondem, to w Bondzie już nie będzie Bonda (co też zmieniało się na przestrzeni lat, wystarczy porównać pierwsze Bondy, a nowsze), to z marketingowego punktu widzenia, to jednak będzie strzał w kolano, Bond oglądają głównie faceci i może poza jakimiś soyakami, które się będą podniecać, że kobieta i do tego czarna, to spotka się to z chłodnym przyjęciem.

Do roli przymierzają wiele osób, imo najbardziej pasuje Ibris Elba i Henryk Kawil. Ibris Elba wygląda jak typowy brytyjski murzyn-dżentelmen z wyższej klasy (wiem, że zaraz się ktoś #!$%@?, że hehe czarnych nie było w Wielkiej Brytanii, ale mamy 2021 rok, a nie 1900), aparycje ma po prostu zajebistą i jak bym sobie myślał o niebiałym Jamsie Bondzie, to od razu miałbym kogoś takiego przed oczami.
Henryk Kawil - no też aparycja zajebista, do tego ostatnio na topie, więc ludzie będą iść do kina na samego Cavilla. Wydaje się jednak bardziej klasyczną opcją niż Ebra (chyba najbardziej klasyczną z możliwych), ale jeśli producenci będą chcieli wrócić do korzeni - w co jednak trochę wątpię - to będzie się nadawał idealnie

Jakie są wasz typy?
#jamesbond #bond #film

Kto na Bonda?

  • Ibris Elba 13.3% (6)
  • Henryk Kawil 62.2% (28)
  • Ktoś inny 24.4% (11)

Oddanych głosów: 45

  • 7
Idris elba był by dobry parę lat temu, teraz jest za stary i widać to już bardzo po twarzy, a co będzie za 10-12 lat? Henry cavil ma tylko twarz jako tako, poza tym jest zwalisty, nieproporcjonalny, wielki korpus i krótkie rączki i małe dłonie. Moje typy na bonda to tom hiddleston, jack lowden i ostatnie moje odkrycie Oliver Jackson-Cohen.
Cavil byłby okej(co pokazał już w Kryptonim UNCLE), ale tylko gdyby seria wróciła klimatem do początków - Bond jako zawsze idealnie ubrany, pełen dzentelmen, czyli coś z czym ostatnie części trochę zrywały