Wpis z mikrobloga

W zasadzie to dziwne bo zwykle nie przepadałem za Maxem, uważałem go za niezbyt inteligentnego buca, który nie potrafi się zachować na torze, jeszcze gdy jeździł z Riccardo to zdecydowanie bardziej kibicowałem Danielowi, jak Max wywoził Leclerca na ostatnich kółkach wyścigu w Austrii 2019 to na niego kląłem, a teraz smuci mnie to, że Maks se głupi ryj rozwalił. Kibicuje mu tylko dlatego, że może pokonać oponeo (tzn mógł pokonać bo teraz to już po ptokach), to jest taka sytuacja, że nawet jakby Ocon czy inny Latifi był w miejscu Maxa to bym mu kibicował, F1 jest tak ujowa że bym kibicował każdemu, kto ma realne szanse na pokonanie opony.

Po zakończeniu sezonu i jeśli w następnym sezonie Max już nie będzie walczył o mistrzostwo populacja jego fanów zmniejszy się drastycznie, a przyrost fanów zanotuje kierowca który będzie walczył z Oponeo, obstawiam, że ta rewolucja uja da i jedyną osobą któa będzie w stanie mu zagrozić będzie Gekon XD

#f1
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kolikol: Gekona usadzą, bo będą chcieli, by Oponeo zdobył 10 tytułów. Gekon też grzecznie poczeka, bo wizja dominującego teamu i jego samego jako lidera w przyszłości będzie bardzo kusząca.
  • Odpowiedz
@Kolikol: Jest tyle niewiadomych przed samym jutrzejszym wyścigiem, że pisanie "już po ptokach" jest mega na wyrost. To jest F1, jeden głupi safety car w nieodpowiednim momencie, błąd mechaników, błąd strategów, aż w końcu błąd samego kierowcy i mistrzostwa nam się wywracają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz