Wpis z mikrobloga

Jestem ciekawa czy ktos bawil sie w klimaty "Daddy Issue", nie chodzi o jakies ruch... ale o cala otoczke, jak czytam jakies fora to k... noz w kieszeni sie otwiera, ogolnienscena bdsm w PL jest slaba, nie wiwm dlaczego. A moze ktos zna jakies miejsce w necie gdzie mozna w taki klimat sie zaglebic.
#bdsm
  • 10
@Brother_of_Steel: ja mam ttlko taki ze ludzie sa sparzeni ogolnym gownem i nie chce im sie w to wchodzic od nowa. Wiem to po sobie jak bawilam sie w "pegging", to dostawalam pierdyliard wiadomosc wnoszacych gowno do tematu i nastepny pierdyliard zdjec meskich genitaliow. Nie wiem na kiego ch...
Ja w ogóle unikam wszelkich zgromadzeń BDSM. Od grup przez munche i inne rzeczy. Za dużo jest cringe'u i porąbanych ludzi, jak na mój gust. Natomiast BD/lg to nie jest znowu taka rzadkość. Sam praktykowałem i dobrze wspominam. Może coś jestem w stanie Ci podpowiedzieć.
@hurukan: w iekszosci mi chodzi zeby poznac faceta( oczywiscie wizualnie dopasowanego) co kreci go taka tematyka, ale osobe z jakims exp, a nie faceta co ma kryzysk wieku sredniego i chce sie zabawic. To troche jak z ludzmi niby z kregu BDSM, co mysla ze to polega na mocnym rznieciu. Crap