Wpis z mikrobloga

Ulica Barbary i ogólnie cała Godula to z grusza patologia lub sąsiedztwo patologii. Razem z orzegowem i chebziem to najgorsze dzielnice jeśli planujesz mieć dzieci. Moja mama pracowała w szkole na goduli. Moja dziewczyna wyprowadziła się z tamtąd w dzieciństwie. Zależy czego oczekujesz od miejsca w którym planujesz mieszkać. Zakładałbym że późnym wieczorem może pojawić się jakiś rycerz ortalionu. Blokowiska są okej ale nie pakuj się w miejsca blisko kamienic. Jak masz
  • Odpowiedz
@szukajek: to jest taka dość ciekawa okolica jakbyś był na miejscu zobacz jak wyglądają wszystkie kamienice obok, z tego co wiem pociągnęli tam ogrzewanie miejskiej. Oglądaliśmy tam mieszkanie rok temu pod nr 6 bo praktycznie jest to przy przedszkolu gimnazjum itp. ale nie chciałbym by moje dziecko było od małego w tym towarzystwie. Ja osobiście odradzam chyba że nie przeszkadza Ci mieszkanie obok biedoty i nizin intelektualnych. Ja poznałem kilku ludzi
  • Odpowiedz
Nie mogę edytować dopiszę jeszcze kwestie komunikacji. Generalnie jeśli pracujesz stacjonarnie to masz do wyboru drogę na Bytom. Aktualnie jest w remoncie wcześniej były tam korki nie wiem jak będzie teraz. Druga opcja to jazda na Chebzie i na DTŚ w kierunku Katowic lub Gliwic. Ta drogą jest jedyną łącząca godulę z dtś wszyscy tamtędy jeżdżą rano zdarzają się korki w obie strony. Najlepiej ustaw sobie adres mieszkania a potem wbij np
  • Odpowiedz