Wpis z mikrobloga

Ej ty, antybankowcu upewnij się co jest gwarantem kursu kryptowalut i dlaczego jest to fiat zgromadzony na kontach bankowych giełd kryptowalutowych. Wielkie XD


@lO_ol: O cię kur*** mać. Gościu, #!$%@?łeś teraz naprawdę ponadprzeciętnie, nawet względem dzbanów z mirko

Teee. Ty nie kupujesz od giełdy krypto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Giełda to #!$%@? pośrednik, platforma do handlu pomiędzy użytkownikami.
Giełda nie trzyma żadnych fiatów za zakupy krypto. Jedynie depozyty do tx.
Jak kupujesz krypto, to od innego użytkownika. On otrzymuje twój fiat.
Cen kryptowalut nie pompuje się w dosłownym sensie, jak balon powietrzem :D
Nie wiem jak to sobie wyobrażasz, ale chyba że te fiaty się wciska do krypto (giełda je trzyma).
Nie. Kurs i wartość rynkowa krypto jak i #!$%@? wszelkich aktywów na świecie, nie jest z "wkładania w nie fiatów".
Dwoje ludzi się dogaduje co do ceny aktywa i się wymieniają nimi. Proste.
Kupujesz BTC, fiat trafia na konto drugiego kontrahenta.
A NIE DO SKARBCA GIEŁY DZBANIE (ʘʘ)
Mistrz po prostu. Myśli że giełdy sprzedają krypto, trzymają fiaty i tylko dzięki tym depozytom jest obecna wartość.

NIGDY NIE PRZESTANIECIE MNIE ZASKAKIWAĆ! NIGDY!

Zawsze wydaje mi się że już większej głupoty nie zobaczę, ale szybko trafia się ktoś kto sprowadza mnie na ziemię i wyznacza nowy poziom.

I to cwaniactwo. Jaki pewny siebie, przyszedł zaorać bitcoiniarza. Na koniec zadrwił "Wielkie XD".
KILL ME PLEASE!!!!!!!!!!!! ( ͡° ʖ̯ ͡°)

To nie fake, nie trolluję. Ktoś to napisał naprawdę...
Oryginał: https://www.wykop.pl/wpis/62205839/#comment-220429811

#bitcoin #kryptowaluty #pieniadze #inwestycje #gielda #thebestofkrypto #thebestofmirko
OppositionFuhrer - > Ej ty, antybankowcu upewnij się co jest gwarantem kursu kryptowa...

źródło: comment_1638642823fLTqWeCAmjtlo8kkhB9HbA.jpg

Pobierz
  • 16
dlaczego jest to fiat zgromadzony na kontach bankowych giełd kryptowalutowych. Wielkie XD


@Opposition_Fuhrer: ciekawe jakie załamanie psychiczne będzie miał jak odkryje, że sporo z transakcji btc odbywa się OTC gdzie giełdy tylko #!$%@?ą ludzi a przelewy fiatów nawet przez nie nie przechodzą xd
To jest tragedia jacy ludzie są głupi i to że nie rozumieją podstawowych zasad finansów.
@Opposition_Fuhrer: zdecydowana część wykopków szkalujących BTC to maciusie które wymarzyły sobie nowego RTX na gwiazdkę, ale jednak okazało się że go nie dostali, więc musieli znaleźć winnego i tym samym stali się ekspertami od ekologii oraz bankowości.
Mi to już szkoda strzępić ryja jak widzę te farmazony o piramidach, o zużyciu energii i komputerowym pinionszku opartym o nic podobno, TOP KEK.
@sxldsxxl: Jak wklejam nocoinerom dunninga, to strasznie ich drażni. Atakują mnie że nauczyłem się jednego znaczenia i nim cwaniakuję, albo jest odwrotnie i to do mnie pasuje wykres. Wyjątkowo ich to boli. Nie wiem dlaczego, bo przecież maja doskonałą świadomość że nie znają jakiegoś tematu :D
@Opposition_Fuhrer

odniosłem się do tego:

nie muszę ufać pinokiowi

mam coraz większe obrzydzenie do bankowości.


Więc ci napisałem dlaczego ja sądzę że to naiwne. Jak widać istnieje ścisłe powiązanie krypto z systemem bankowym i jest coś takiego jak gwarancja kursu i kapitalizacji krypto przez fiaty zdeponowane na kontach bankowych, nie napisałem że jest to 1:1 bo wiem że kapitalizacja to wielkość na jaką rynek ocenia/wierzy że coś jest warte całościowo a nie
@lO_ol:
widzisz, nie wiesz a się wypowiadasz. Transakcje OTC są często w cenach kompletnie odklejonych od ceny spot. Zresztą to nie jest żadne pod stołem. przetłumaczyłeś sobie OTC na polski, jeszcze na dodatek źle i coś wymyślasz.
to, że za wartością btc stoją fiaty na kontach giełd.
Rozumiem, że za wartością akcji stoją fiaty na kontach brokerów/domów maklerskich? xd
Jak widać istnieje ścisłe powiązanie krypto z systemem bankowym i jest coś takiego jak gwarancja kursu i kapitalizacji krypto przez fiaty zdeponowane na kontach bankowych


@lO_ol: O kur.... nie wierzę. Ty dalej nie łapiesz? Ty dalej swoje???? Gwarant kursu???? :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
@sxldsxxl: @Amenotejiikara: @WhiskeyIHaze: Przyznajcie się, który to trolluje? To przesada....

Ja go czarnolistuję. Boję się że znów coś odpisze....
@WhiskeyIHaze: Na rynkach OTC (nie mam nawet na myśli tych małych pseudo OTC które oferują giełdy jak P2P) nie ma fee. Giełda jest tylko deskiem do składania i przyjmowania ofert. Na rynku OTC kontrachenci nie deponują aktywów na kontach giełdy. Wymiany następują między nimi. Tyle że takie rynki, są dla spółek, nie dla osób prywatnych i tam podpisujesz normalne umowy z giełdą, jednak ona ani nie pobiera prowizji, ani nie trzyma