Wpis z mikrobloga

@Headcrab_B: Nie rozumiem jak ludzie mogą się dziwić poglądom Bosaka.
Już to pisałem wielokrotnie. Ja się z nim nie zgadzam w tej kwestii, ale przecież jego tok myślenia jest całkowicie spójny i logiczny. Żaby to załapać wystarczy przez chwilę SPRÓBOWAĆ zrozumieć jego punkt widzenia. I to nawet się z nim nie zgadzając.
A polega to na tym, że dla niego życie jest wartością najważniejszą. No więc jeśli uznamy, że to coś
@Headcrab_B: To chyba beka z Nitrasa. Bosak ma liberalne poglądy na gospodarkę (jak na polski bardzo socjalny konsensus, w samej Konfederacji raczej jest jednym z bardziej socjalnych), ale NIGDY nie udawał liberała obyczajowego. Jest uberkonserwatystą.
Nie jestem wyborcą konfy, ale Nitras bredzi. Gdzie Bosak robił z siebie liberała obyczajowego? Nigdy nie zatajał poglądów na aborcję.
@Headcrab_B: Nie ma to jak lewacka logika. Jak ktos kogoś napadnie i ukradnie mu 500zla przy okazji go zabije, to powinien byc wy[uszczony, bo 500zl to niska szkodliwość społeczna, a wg tej pseudologiki nie można karać zabójstwa ciężej niż przestępstwa pierwotnego. Lewicoowść to stan umysłu. Konkretnie, stan braku umysłu.
@Headcrab_B: No tak, dziecko może powiedzieć czy chce się zabić, dopiero jak się urodzi i jeszcze podrośnie. Wszystko się zgadza, musi być wybór, żeby było wolnościowo i to pro-life robi. Pro-Life === Pro-Choice.

A temat aborcji to jeden z filarów kampanii wyborczych Konfy.