Wpis z mikrobloga

Hej chłopaki. Sprawa jest.

Jak wiemy te rózowe nas tak mocno ranią i niszczą to złe wampiry są ale do nich lgniemy bo taka nasza natura. No i padło na mnie cholera jasna. Poznałem dziewczynę relacja od początku szla trudno ale w koncu sie spotkaliśmy. Spotkanie było mega fajne itd zauroczyłem sie w intelekcie tej damy tego jak była otwarta ile opowiadała mi ze swojego życia. Wszystko mielismy podobne normalnie bratnie dusze. Ja zawsze starałem sie byc przy niej blisko ale nie wchodziłem do dupy był dystans. Kilka razy proponowałem spotkanie brak czasu wyjazdy itd ( i faktycznie miała) no ale juz na wiadomość głosowa nawet nie odpowiedziała zlała takze smietnik. Takze ja juz to czuje ze nic z tego dalej nie bedzie jesli ktos niema szacunku to go miał nie bedzie. Zastosowałem metodę tych ekspertów i w zartobliwy sposób zapytałem co i jak dalej

Moje pytanie jest nastepujace:
Jak to teraz wyrzucić z głowy dostępu do nowych dziewczyn brak #tinder #badoo nic nie idzie roksy zamkneli.
Kartki nienawiscie jeszcze nie zrobiłem to jutro

#niebieskipasek #zwiazki #kobiety
a-lexis - Hej chłopaki. Sprawa jest. 

Jak wiemy te rózowe nas tak mocno ranią i ni...

źródło: comment_16386254166i8GD3QoHOHorhVCNoKhu4.jpg

Pobierz
  • 8
@damianooo8: zartujesz? ja pół roku byłem nia zainteresowany powiedziałem jej ze ostatnio się nie odzywałem wziełem winę na sibie ze mi na niej zależy i czy chce się spotkać bo by było fajnie. Nie odpowiedziała nic, zlała to po prostu zartem no to co to znaczy?