Wpis z mikrobloga

Czesc Mireczki, jak kupujecie krypto na coinbase? Podpinacie kartę ze swojego normalnego polskiego banku i kupujecie? Wydaje mi się, że słyszałem historie z tym związane, że bank blokuje takie płatności i trzeba iść do oddziału, żeby odblokować dostęp do konta (?).
Doładowujecie revoluta i kupujecie za pomocą karty revo?
#kryptowaluty #bitcoin #coinbase #revolut
  • 14
  • Odpowiedz
@Sigfried: PLNy karta na revoluta, zamiana na € i € przelewem zwykłym (nie kartą) są na giełdzie po chwili bo bank giełdy obsługuje przelewy instant

coinbase pro wypłata btc na 2zł

bitpanda pro wypłata btc za 10 zł

ramp.network, nie trzeba przechodzic weryfikacji KYC, to sie robi w minute podczas przelewu z revoluta (tanio wypłacaja btc)

change invest kartą mają 0% prowizji na zakupy BTC, robia szybko weryfikację KYC (tanio wypłacaja
  • Odpowiedz
@Sigfried: te 4 tematy to niska prowizja i najlepszy kurs czyli wychodzi najkorzystniej i szybko.
Na innych giełda najczęściej spotkasz sie z opłata za wypłacenie btc 0.0005 BTC
  • Odpowiedz
@Sigfried: gdzieś to opisałem niedawno. Binance ma opłatę za wypłacenie BTC 0.0005 to sporo, przelicz sobie dlatego jak już mi się przytrafi tam wymienić coś i chcę żeby to wylądowało w BTC na moim portfelu jak najtaniej to zamieniam to na LTC wypłacam z binance bo tanio na coinbase pro, zamiana na BTC i wypłata za 0.0000 0200 BTC na portfel.

Kursy tam są bardzo dobre. Najkorzystniej jeśli uparłeś się na
  • Odpowiedz
@plaisant pierwsze słyszę o tym ramp.network, korzystasz z tego? Bezpieczne to? Bo niskie fee za wypłatę BTC i brak utrudnionego, pełnego procesu KYC wydaje się być kuszące.
  • Odpowiedz