Wpis z mikrobloga

Polecicie jakąś gierkę przy której można się odstresować i pograć na spokojnie?

Praktycznie każda gra wymaga pełnego skupienia, trzeba ciągle coś robić bo goni czas a ja zamiast spędzić przyjemnie czas to się ciągle #!$%@? ¯\_(ツ)_/¯

Szukam czegoś na słabego PC lub na Xbox Series S ewentualnie na PlayStation 1,2,3.

Nie lubię gier platformowych i takich w których akcja dzieje się w dalekiej przyszłości, ogólnie za science fiction raczej nie przepadam no ale są wyjątki :x

#szukamgry #gry #staregry #xbox #xboxseries
  • 88
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wiktorgg: I masz racje xDD

Przejrzałem wszystkie gry które mi tutaj wrzucono i żadna mi się nie podoba, w nic mi się nie chcę grać w sumie idę się #!$%@?ć xDD
  • Odpowiedz
@Lesrley no to nie zwlekaj rdr jest dla ciebie. O life is strange co sądzisz? Jak cię wciągnęło to naprawdę musisz gry od Quantic Dream sprawdzić.
  • Odpowiedz
@Lesrley no to heavy rain, beyond two souls i detroid cię zabiorą. Sprawdź też inne części life is strange jak nie grałeś. Jak nie straszą cię starsze gry to też farenheit śmiało możesz grać.
  • Odpowiedz
  • 1
@Lesrley forza 5, ostatnio wypijam przy tym pokaźne ilości alko, kapitalny soundtrack przy którym mega się odstresujesz i naładujesz życiowe akumulatorki (ʘʘ)
  • Odpowiedz