Wpis z mikrobloga

Jestem zwolennikiem teorii ze Flinstonowie to dalsza przyszlosc niz Jetsonowie.

Dinozaury to efekt przyszlych badan genetycznych, a B.C. na kalednarzach napewno nie oznacza "Before Christ" bo sa odcinki gdzie Flinstonowie obchodza boze narodzenie.
W pewnym odcinku Jetsonowie uzywaja wechikulu czasu zeby przeniesc sie w przyszlosc. Pojawiaja sie w Bedrock i spotykaja Flinstonow. Szybko uznaja ze maszyna czasu musiala miec awarie i przeniosla ich w przeszlosc, moze jednak wechikul dzialal poprawnie.

Zapraszam do powaznej dyskusji.

#heheszki #teoriespiskowe #kreskowki #ciekawostki #anime
mielonkazdzika - Jestem zwolennikiem teorii ze Flinstonowie to dalsza przyszlosc niz ...

źródło: comment_1638608748r4dhZlDIkkluF6p4HkE2zU.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@moll: Dokladnie, np. telewizja, samochody, telefony.
Tylko ciekawe co bylo przyczyna ze Flinstonowie zyja tak a nie inaczej.
Moze globalna wojna, zaraza, albo ekologia weszla za mocno. Wszystko oparte na kamieniu i drewnie zamiast na plastiku.
  • Odpowiedz
@mielonkazdzika
@promile mnie zastanawia skąd dinozaury u Flintstonów? Przecież wyginely, a tutaj nie dość że żyją to jeszcze są udomowione, patrz chociażby brontozauro-dźwig na którym pracuje Fred, albo dinozaur pod zlewem zamiast niszczarki...
  • Odpowiedz
@KondProsty: Jesli porzucili plastik, paliwa kopalniane, to musieli zastapic je czyms innym. Stworzenie dinozaurow do takich prac ma sens.
No chyba ze dinozaury to efekt jakis efektow ubocznych wojen atomowych. Jetsonowie zyja w domach wysoko ponad ziemia. Moze ziemia jest skazona i dopiero w czasach Flinstonow nadaje sie ponownie do zycia.
  • Odpowiedz