Wpis z mikrobloga

najgorzej, jedziesz sobie spokojnie na chillu miejskim starym holendrem nagle wyprzedza cię stado kolarzy pedalarzy na prędkości


@ogkush: a w czym tu jest problem? xD

jeśli jedziesz po ścieżce zgodnie z przepisami czyli po prawej stronie i nie robisz jakichś #!$%@? zygzaków, to cała druga strona jest wolna i ktoś kto jedzie szybciej wyprzedzi cię zachowując jak największy możliwy odstęp. a jak ruch jest duży, to po prostu zwolni, tak
  • Odpowiedz
W Polsce małe krawężniki to takie 30-40cm wiec mi tu głupot nie opowiadaj xD


@Krzysztof53647: Co? XD Znajdź mi chociaż jeden krawężnik w Polsce, który ma te 30-40cm, bo ja jeszcze żadnego nie widziałem.
Jak małe mają 30 cm, to ile mają duże? Metr? (°°
  • Odpowiedz
@davidoff_OB: Oczywiście zgoda, jeżdżąc po Włoszech drogami mocno uczęszczanymi przez kolarzy wszyscy jechali po prawej stronie jezdni i machali jak tylko była możliwość wyprzedzania. Wszystko żeby nie #!$%@?ć kierowców :)
  • Odpowiedz
@van_der_bike ogólnie już to zrobiłeś, w wątku o rowerzystach wcisnąłeś samochody, na pewno nie po to by wywoływać kolejna kłótnie () pedalarze nie potrafią żyć bez gadania o samochodach
  • Odpowiedz
@davidoff_OB przecież to jakiś asfalt i nie ma krawężników. U nas są za wysokie i to od razu zwalnia z obowiązku poruszania się po niej. Zwyczajnie można się na tym zabić, nie mówiąc o rozwaleniu sprzętu.
  • Odpowiedz